BGONAIR Live

Президентът вади лицата на прехода, възропта Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

121
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
120
присмехулник
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Първанов вадел лицята на прехода, а Борисов ...задниците...и не само на прехода
отговор Сигнализирай
119
Nerealen
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 7
СТРААААХ!!! Страх... И не съм Първановист, но тези ги е страх!!!
отговор Сигнализирай
118
Глас от бъдещето
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
117
КЪРТАЧА
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 22
СПОКО ЦЕЦО, ПАК ЩЕ ГИ ПОСЕЧЕМ ЧЕРВЕНИТЕ *** НА ИЗБОРИТЕ. КЪРТИ СМЕЛО НАПРЕД!
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Всички сме равни само пред смъртта.Иначе във всички държави и общества има бедни и богати, красиви и не съвсем, талантливи и некадърни, известни и маргинали, популярни и обикновани. Уви, Бог или природата не са били еднакво щедри към всички нас, когато са сътворявали мозъците или дялкали носовете ни.Навсякъде на особена почит се радват стойностните елити и духовните първенци. Те дърпат като локомотив нацията напред, те я сплотяват в трудни моменти, върху тях се гради популярността на държават
отговор Сигнализирай
115
Ей ти ги
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
23-*** костови надничари на амбразурата!!!! В този момент ДСБ е най-добре представената в Интернет пространството партия. Почти всяка местна организация си има свой сайт, вкл. софийските структури по квартали. Има десетки форуми и блогове на политици от ДСБ и техни симпатизанти. Някои са създадени като уж "независими" и правят черна кампания срещу всички явни и потенциални врагове на ДСБ и лично на Иван Костов. ДСБ ИМА ДВАДЕСЕТ И ТРИМА ДОБРЕ ПЛАТЕНИ МЛАДЕЖИ, КОИТО РЕДОВНО ОБИКАЛЯТ ФОРУМИТЕ И БЛОГОВЕТЕ И ПИШАТ КОМЕНТАРИ В ЗАЩИТА НА КОСТОВ И ПЛЮВАТ ВРАГОВЕТЕ МУ."........
отговор Сигнализирай
114
1
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
113
Хайде на бар
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Ей ,докато чаках компанията случайно минах от тук.Хора стегнете се малко,човек има чувството,че във форума сте се събрали само прошляци от всички цветове на бившите измислени партии в ДС.Да вземете да излезете по баровете като нас,защото там е най-удачното място за агитация.Хайде ,че закъсняваме,а между другото Бойко на кефи и пак ще гласуваме за него.Вие си дръжте злобата у вас.Колкото точки ударете петорно да ви се върнат.
отговор Сигнализирай
112
Mickey
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Плескат форумни Глутници стотици постове внушавайки различност м/у Гоце и Боце:) Бачкат:)
отговор Сигнализирай
Новини