IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

И пляснаха с ръце, и се прегърнаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 40 Не харесвам 1
Най-лесното е всеки, който не мисли като простата Тиква от Банкя (която между другото няма и с какво да мисли) да бъде заклеймяван като комунист. На мен лично ми е обидно да ме наричат така, защото никога не съм членувал в никаква партия (за разлика от Бойко Борисов, който колкото и да се напъва не може да скрие този позорен факт от биографията си). Достойните и независими хора нямат нужда от Култ на който да се кланят. Казвам се Димитър, на 31 години съм и съм от Варна. Бъдете живи и здрави всички, включително и антикомунисите от ГЕРБ. Все пак макар и озлобени и заслепени и те са част от българския народ към който принадлежа и аз.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 37 Не харесвам 1
Ало, Борисов, не ме мачкай! Не съм комунист, аз съм обикновен работник, живея си кротичко и си плащам всички данъци!
отговор Сигнализирай
67
за 58
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 17
Защо си мислиш, че контрабандата е нещо като бизнес със седалище , счетоводство и пр.........това е явлвние, което може да бъде експлотирано от определени хора за да правят пари............но точно тез на снимката трактора им направи услуга - показа че се борят срещу нея
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 48 Не харесвам 1
Намалиха ми заплатата от 500 на 350 лева. Увеличиха ми тока, увеличиха ми водата, удари ме 20% инфлация, колата вече не я карам, защото няма пари за бензин, да не говорим че за гуми също нямам, а и те са поскъпнали.А сега може спокойно да ме заклеймите като комунист.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Литературни герои
отговор Сигнализирай
64
Охранител
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Хахахахаха.............смях, смях.......смях....
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 38 Не харесвам 11
Оставка на Тиквата и на цялото плодово-зеленчуково правителство!
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 36 Не харесвам 8
В демократичните държави Министър председателят косвено следва да е изразител на волята на гражданите. В авторитарните държави е изразител на собствената си воля. Ние държава от кой тип сме?!
отговор Сигнализирай
61
вай-вай
преди 14 години
Харесвам 38 Не харесвам 3
За да покажат,че няма скандал между тях,те тримата дори довечера щели да си легнат заедно.
отговор Сигнализирай
60
за 59
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 21
Трактора си гръмна напразно партоните с таз анономка.........най - впечатляващото нещо в нея е, че Танов пътува с автобус до София :)) къде при предишните такава работа........а да и Танов казва , че при шайката наца я и хамстера митницата с е управлява от Цайса ........честито ви :))
отговор Сигнализирай
Новини