IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

И с кучкари вече не мога да си говоря, сопна се Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

453
do 510
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
A ИПОН ще охранява мероприятието! Тъй като е фирмата с най-богат опит в охрната на крадци и бандити!
отговор Сигнализирай
452
Топ новина
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
На извънареден конгрес сините комунисти на Лостов ще се обединят с червените комунисти о т Позитано. Новата партия ще се кавза БКП, но това няма да е римейк на печално известната Банда Крадливи Партизани (БКП) деиствала по нашите мандри и земи до 1990.Това ще е нова партия, която да отрази качествените промените пред последните 20 години - Българска Крадлива Партия (БКП)Ура другари!
отговор Сигнализирай
451
ФНИМАНИЕ !!!
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Наш човек у Банкя току-що съобщи -ББ е пръднал ! ОСТАВКА! ОСТАВКА!!Докога ще търпим прАдните му, другари ??!?!:)
отговор Сигнализирай
450
Бай хуй
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Незнам,но по мой наблюдения смятам,че не бива да се държи по този начин един премиер- като селски бияч. Именно поведението му е точно такова. Какво прави за държавата е друг въпрос,но г.Борисов моля да се държите културно и с обноски защото 2 год.сте на наши разноски! Айде със здраве ! А в интерес на истината какъв голяяяяяям к.р искате там в парламента ама народа *** и държавата слаба. Пуснете си планета и гледайте ,
отговор Сигнализирай
449
DO 502
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
И на турците ще ви дойде акълът някой ден.
отговор Сигнализирай
448
мда
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
избрахме си го (онези 25-30 % дето гласуваха за него), сега ше си го и търпим, никой не ни е виновен
отговор Сигнализирай
447
гнус ме е
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Този човек ни управлява!Ген. Борисов: Аз заповядах убийството на Чакъра Ако има виновен, това съм аз. Това заяви вчера главният секретар на МВР ген. Бойко Борисов, който бе разпитван от военния следовател Антон Иванов на разпит за смъртта на Тодор Димов - Чакъра в Хасково.На 10 декември м.г. престъпникът държа на мушка повече от 20 ч. барети и полицаи край минираната си вила близо до Харманли. Чакъра трябваше да бъде арестуван, за да излежи присъдата си за кражба на животни и сводничество. За да не бъде задържан, той стреля по полицаите и Борисов издаде заповед къщата да бъде обстрелвана от гранатомет.Изстреляни са 24 снаряда.Когато антимафиотите щурмуваха къщата, се оказа, че Тодоров вече е мъртъв. Съдебните медици обявиха, че той се е самовзривил с граната.Пред следователя Борисов призна, че ако се наложи, отново би действал по същия начин.
отговор Сигнализирай
446
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Сабаки,дигат тока,парното и кльопачката в кучкарника.А кучкаря вика "Храни куче да те лае".Ми при тоя кучешки живот ни навряха на кучето под опашката и вием срещу бледата луна.А вие само лаете-щото което лае не хапе!
отговор Сигнализирай
445
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
кви кучета бре, чисти индианци /***/
отговор Сигнализирай
444
AHMET
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
istinata e edna vsi4ki deputati ot prehoda tryabva da se eleminirat na izborite.20 godini ni mamiha.tova e istinata.nyama zna4enie ot koya partiya ste.
отговор Сигнализирай
Новини