IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дянков отмята обещанията в тефтера, радва се Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
Иван
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Изявление ВЧЕРА ОТ предизборния щаб на кандидат - президента Петров. Горкия Бойко,можем да си представим какво му е на душата в очакване !Обстоятелството, изяснено от оповестените телефонни разговори с Ваньо Танов, че лично Борисов разпорежда прекратяването на митническа проверка срещу определен бирен бос, макар и да доказва престъпление по служба и търговия с влияние, е най-малкият проблем на премиера. Защото предстои оповестяване на отношенията и разговорите му с още по-знакови олигарси на прехода.
отговор Сигнализирай
66
az do 41
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
за 2 години нищо хубаво не направиха.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 15
64
Излъган
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Преди 2 години аз и моето семейство гласувахме за Герб. Очакванията ни бяха огромни,да бъдат едни честни,морални управленци, за които главната цел ще бъде благосъстоянието на хората и ще спрат огромните кражби. А какво стана ?. От 2 години кражбите са в невероятни размери,повсеместна корупция,ченгетата заплашват хората и се мислят за недосегаеми. Поне така е в нашия град. Срещнах 1 път областния координатор на Герб и го попитах за всичко това. Той се усмихна и ми отговори така "За нас да е сполуката за вас да е поуката"
отговор Сигнализирай
63
иво
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
Това вече е безумие. Дори и най голямият Диктатор в България в годините след Освобождението не се е ползвувал с такъв медиен комфорт. Телевизия , радио , медии където и да отвориш, къквото и да гледаш и слушаш, започват с Б.Борисов. А стига сте ни занимавали с тази личност. Жалка България, нещастен народ убит от медийната пропаганда . Та той просто си е един отказал се да се деполитизира КОМУНИСТ.
отговор Сигнализирай
62
до 66
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Най-лошото е,че освен ББ и всеки втори тираджия и и го е слагал и не се знае от кого точно си ти.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 15
*** ще изпукат от ядза първи път виждам такава омраза да мразиш ,че някой създавада мразиш за това че този изстрадал народ ще се лекува с техника на световно нивобългаромразци са *** ,ама ной-мразят когато ги бмутнат от властнекадърници злобни и крадливи
отговор Сигнализирай
60
ПРАВИЛНО!
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 16
ВСЯКА ОТРЯЗАНА ЛЕНТА ЮМРУК В СУРАТА НА ***!
отговор Сигнализирай
59
До 63
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Точно казано !
отговор Сигнализирай
58
млат цоциалист
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Ех, значи... Много строят, много обекти откриват тея гербаджии... Вместо да напълнят собствените си джобове, та да има и за внуците им, те тръгнали магистрали да ми строят. А после какво ще кажат на децата си? Няма пари, щото ги дадохме за магистрали.
отговор Сигнализирай
Новини