IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

"Държавата пропада", обяви Ахмед Доган


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

154
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 12
Доган е номер 1, най-добрият политик и стратег!
отговор Сигнализирай
153
Iwan
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Те тоя ни натресе мутрата, заедно с мадридския измамник, пък го предложи и за генерал пред Гоце .................. абе всички са за ........... :)
отговор Сигнализирай
152
Истината
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Защо не пишете че днес следобяд имаше хиляди граждани пред МВР заедно с лидерите на РЗС които поискаха оставката на Цветанов и цялото правителство......Стигна се и до сблъсъци.........От другата седмица РЗС вдига структурите си към София на безсрочни протести за сваляне на крадливата хунта .........А това са думи на Калфин от днес- той разкри че точно след палежа къщите на Цар Киро са били застраховани и семейството му е прибрало 2 пъти повече пари от реалната им цена......Според Калфин в България се води напълно противоположна политика на тази, която водят европейските държави по време на криза. Трябва да се каже ясно, че има проблем и кой е той, да се решат социалните проблеми и да има независими институции, каза Калфин.Абсолютно неадекватен е целият подход на управляващите по отношение на Катуница. Това каза кандидатът за президент на БСП Ивайло Калфин. Наслагва се общото чувство на недоверие към институциите. Не че нямат възможност, те нямат желание да се справят с такива като Кирил Рашков. В момент на предизборна кампания това няма как де е в полза на управляващите и няма как да бъде, каза Калфин, цитиран от "Фокус".Не коментирам забавеното полицейско присъствие и наблюдението за това как палят къщи. Не коментирам как тези къщи преди това са били подготвени за запалване с това, че са били застраховани малко след инцидента, и са били изпразнени. Тук става въпрос за доста по-дълбоки процеси, посочи Калфин.Става въпрос за чувството за безнаказаност за един човек Кирил Рашков, който в случая е от ромски произход, но той не е единственият в България, на който му се слага чадър от управляващите. Просто, защото самият той работи за тях, както самият той каза събира гласове, за да ги подкрепя в изборите. Не може да се каже, че днес са се сетили за него и, че не са го виждали, каза още Ивайло Калфин.
отговор Сигнализирай
151
Тахан Халва
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 17
ДПС!ДПС!ДПС!Браво Догане, да си жив и здрав!
отговор Сигнализирай
150
No Islam In Europe
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
*** под-човек Доган ага трябва да бъде пиблично забит на кол и оставен да гние пред народното събрание 2 месеца докато червеи не го изядат от вътре.
отговор Сигнализирай
149
smit gergov
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
dogan e diplomat zatui kazva ,,propada,,vmestu propadna
отговор Сигнализирай
148
Българофил
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
Ако някой изолира ДПС от властта за последните 20 години това е ГЕРБ. И Царя и СДС и БСП се скъсваха да му правят вувузели....
отговор Сигнализирай
147
бг турчин
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Държавата не пропада.Напроив събужда се.Ама такива антибългари като Доган и всички политици във властта няма как да го разберат.Пропадаше 22 г. благодарение на политиците и журналистите.Сега тръгва нагоре благодарение на младите хора, които не са се родили в комунизъма и не търпят някой да убива безнаказано.
отговор Сигнализирай
146
към 142 smit gergov
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Стига *** тъпан ,разбираме че ти е скучно и трябва да пишеш простотии,но си в грешния сайт.
отговор Сигнализирай
145
бай Петко
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До като има *** да плащат данъци една държава не може да пропадне.Може само когато полицая отиде при бай Петко даде му пари и бай Петко каже:Искаш да плюскаш домати а? аз изкам да онождам милиционерско дупе.Или сваляй гащите и се надупи или мри от глад!
отговор Сигнализирай
Новини