IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ: БСП цели да увеличи подкрепата си за Калфин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Боцко
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
От кого да се докажат фалшификацийте? Може би от репресивния апарат, който е изцяло подчинен на ГРОБ или янето да си бръкне отзад и да извади някоя флашка???
отговор Сигнализирай
28
Селянина
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
И само да цитирам една велика мисъл "ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВНИЦИТЕ". Прехода завърши успешно-след като за 20 години беше разнебитена една от найдобрите образователни системи в света, то сега електоралните единици, плод на новото "демократично-либерално" образование гласуват и издигат на власт мутри, чалгаджии, гейове,изкукали перковци и тем подобни.
отговор Сигнализирай
27
17
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ами приятел 250 хил. невалидни бюлетини ми звучи като близо 10% от гласувалите :) Айде да бъде точни - точно 7% анулирани гласове. Ако на някой му се вижда малко ще го светна, че ако това е на миналите парламентарни избори са 3 депутатски мандата или казано по-просто със 7% Боко щеше да има мнозинство, а без тях щеше да е в опозиция.
отговор Сигнализирай
26
Вся власть на Бокоци
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Има институции, които трябва да кажат дали вотът е бил честен или не - и кои са тези институции? Цецо вътрешния - дето е шеф на щаба на ГЕРБ? Или правителството? Или депутатите/хамали от ГЕРБ? Или съда, дето Цецо си назначи семейната приятелка? Или прокуратурата, за където се е запътила сегашната кандидат за вице?Правителство, парламент, президентство, върховен съд, главен прокурор...
отговор Сигнализирай
25
Спонсорът на БСП
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Човекът от Южна България, който спонсорира ГЕРБ най-после проговори. Министъра на Веселбата, който е сочен за баш шеф на незаконното селище на Ардата, човекът с бизнес за милиони, човекът доверен и на Доган дава интервю, страхотия в Секция Позиция, на 7plus7. netТова е историята на един човек дарител на Тройната коалиция, ГЕРБ, а сега е преследван от Борисов и Иван Петров.
отговор Сигнализирай
24
аз
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Фидосова-а-а-а то да се пише закон и да се провеждат избори само с папане не става! Трябва и акъл :)))
отговор Сигнализирай
23
BIG AL ::)))))
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
"Вярата" в мутрата , винаги е будела насмешка , в мен ..::)) Особено , от на пръв поглед - нормални хора , граждани ..Да му вЕрват ипонджии, ***, златевци , пенсионирани фуражки , дс - мутри , вифаджии и сие - добре, разбираемо е ..::)))))Но нормални, млади при това , граждани !!??? При комуниЗъма имаше т.н. номеклатура и нейните степени , пластове, класифицация :)) / виж напр. Георги Марков / ..ТЯ живееще най- добре, имаше привилегии, пари и т.н..СЕГА и днес, подобна номеклатура се "изгражда" или "надгражда' по думите на помачето от гоцеделчевско ..Мааалко модернизирана и осъвременена , ще е ..:)При тази бокова схема , НИКОГА , ама , никога нищо няма да зависи от ВАШИТЕ качества , способности ,ум или практика..Запомнете го ..Никога няма да сте на местото на Цветито, например , или на Златевчето , или на *** , герговци и т.н. Местата за господарите , олигарсите , хората от които зависи нещо в бедна България , са ПАК запазени ..Не си правете илюзии.:)) Няма да ви позволят да се развивате , печелите , да се конкурирате СВОБОДНО ..Забравете го ..Манталитетът на МУТРИТЕ, на СИК и ИПОН ,на БКП , на ДС- мутрите е друг ..САМО партията , БКП- решаваше и ще решава ТЕЗИ неща ..- т.е. вашето бъдеще , живот, пари , "издигане" и т.н...ФАКТИТЕ, просто са такива..И преди , сега : Боковци, Цвъта , министърки-млади внучки , Плевнелиевци- верни ком, кадри , съветнички - дъщери на Причкаповци Цветита , герговци и т.н. ..Най- много да ви допуснат да станете "първи" шутове , комедианти - на царя или генералния секретар..:))) Ако тръгне бизнеса или фирмата , или започнете да печелите почтено- ТЕ ще ви напомнят за СЕБЕ си ..Ще ви напомнят , че САМО техните фирми , например, имат "правото" на просперитет, поръчки , мангизи и т.н. ..С други думи - не съдействайте за собственото си крепостничество и власт на нефелните, на мутрите , на негодните ..Тези хора не могат, простаци са , излагат ни , нагли са , алчни са , безскруполни са..ТЕ са новата- стара НОМЕНКЛАТУРА...:)))П.С. И понеже стана много дълго: същото се отнася и за калфиновци и бсп-тата и т.н. ТАМ няма нищо ново и не се занимавам с тях..За тях - друг път ..:)))Не оставяйте бъдещето си в ръцете на мръсни съвести и души..Типове са ..Криминални ...:)))
отговор Сигнализирай
22
Селянина
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
За пореден път сме принудени да избираме най малкото зло.Прави са хората, че не искат да има концентрация на властта в един човек,но извинете,само заради това да подкрепя комунистическата олигархия???-е няма да стане другарки и другари атеисти,нихилисти и национални предатели.Който и да застане срещу Калфин винаги ще гласувам против БСП.Няма по антибългарска партия от червените ***,няма по идиотска идиология от тяхната,това са най големите интриганти и подлизурковци в българската политика
отговор Сигнализирай
21
любопитен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Дали има фалшификации или не е въпрос на интерпретации, но хаоса в изборния процес е очеваден за абсолютно всички - било гербави, било опозиция, било наблюдатели. Та моето питане е ще си понесе ли Фидосова отговорността за калпавия закон, който списа и наложи със сила? Мисля, че е редно изборите да бъдат касирани, а разходите по новото им провеждане да бъдат поети от личните средства на Фидоската и партньорите и Боко, Цоко и Цеца.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
"Другарю"Велчев!Много си капризен!Чак и доказателства искаш!Всички външни наблюдатели твърдят за фалшиви избори/да оставим настрана опозицията/,само вие гърбите с Фидоската твърдите обратното!
отговор Сигнализирай
Новини