IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ свършили много, вече с цели за втория мандат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

278
Още веднъж до 301
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дайте некой лефф на некой в районното.. Подозирам съм че въпреки на цецко брътвежите, това работи по силно от всякога в момента :)
отговор Сигнализирай
277
Копнато
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Някога на този ден преди има-нема две-три хиляди години се била състояла Тайната вечеря. Днес се нарича "Явната вечеря" , "Безплатният обяд", или още "Голямото плюскане"Всяка седмица у нас е страстна...Всеки ден разпъват ни на кръст...Всяка партияу нас е бясна,заразена с краста...А околовръстразбойницибезбожниси разделят пая тлъст...Затова предлагам, братя,цяр за всеки краставполитикогъз -коприва, дрян и бъз...Марин Тачков10-11 април 2012 г.
отговор Сигнализирай
276
До 248
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До 248Аз работя добре платена работа и имам образование. В смисъл че сама си написах дипломата, не чаках някой университет да ми свърши работата. И ще гласувам за ГЕРБ. Повечето мои приятели са от стари пожарникарски родове. Израснала съм с масни филии, а сега обикалям по плажовете на цял свят от Катар до Мароко-Вива Боко!! Работя много, ценя труда си и сама си давам и вземам бонусите. Надявам се на дълъг трудов стаж и още много апартаменти...
отговор Сигнализирай
275
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Хич не ми се гласува за тезино друг избор няма!За Атака никога няма да гласувам пълни *** са.
отговор Сигнализирай
274
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Одеве прекопах картофите ,сега отивам да замеся козунака ,после ще сеопитам да си снеса яйцата - днеска е ден за боядисване. За агнешко внеделя пари нЕма - ще одера десетина врабчета за трапезата.Очаквам рецепта от ГЕРБ как да си забъркам бензина ,или може би ще якажат през втория им мандат.
отговор Сигнализирай
273
Българин
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Цветанов ,Ти чуваш ли се какви ги "плещиш" ? Как не почувства малко срам когато говореше за корупция ? Ние знаем за апартаментите "подарени "от тъщата. Ние знаем за "хонорарите" получени за "консултански" услуги.
отговор Сигнализирай
272
народа
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Какво свърши ГЕРБ/Групировка Единствено за Разграбване на България/ през този период .Погледнато реално минус нула това е по лошо от нула .Направиха хората от бедни по бедни ,от работни безработни .Накараха ни да живеем като *** ден за ден.Селата и градовете остават без хора .Излезнете от тази София и виште на какво положение сме .Почти всички в работоспособна възраст минават през Терминал 2 и не мислят изобщо за връщане .Народа мизерува а те господа управляващи си раздале за 2011 година 100 милиона лева бонуси .Това е гавра с народа .Народа ни живее в постоянен страх .Убийствата и грабежите вече се ежедневие.Стреляме се като в някакъв екшан филм.Незнам до сега да е правен обир на бронирана кола и то за 2 милиона лева .Вместо министара на МВР да се занимава с работата си той ходи по какви ли не телевизиони канали и по какви ли не форуми на ГЕРБ.Наистина се строят прословути магистрали но всичко тове е с една цел грабене .Не напразно вече народа говори за Борисов като Борисов30%.Има някакъв резон в това .Всичко което творят и правят е една голяма тъпотия .Взеха ни здравните осигуровки ,Взимат сребърният фонд преди това опоскаха 4,5милиарда от държавният резерв и ако това е икономическо развитие навярно затова сме на последно място в Европа и 10 като най-нещастната нация в света .Опомнете се и слезнете на земята .Господ бави но незабравя
отговор Сигнализирай
271
От Ме (300)
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
А ако чуя една содна че е забръмчала да търси шистов ***.. също няма да има 2ри мандат
отговор Сигнализирай
270
До 301
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Като за начало.. не му ходете в кръчмата.. изолирайте социално тези които му наливат оборот :)
отговор Сигнализирай
269
Член на ГЕРБ
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 10
Прецедатела Цветанов пак ви затапи с две изречения сичките ***. Много е умен.
отговор Сигнализирай
Новини