IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Премахването на картела ГЕРБ първа цел за Кунева


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Тази *** е част от плана на *** да объркат народа и да спечелят повече проценти на изборите....
отговор Сигнализирай
67
дддддд
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
за тази дама -кунева нямали правосъдие и да бъде вече в сливенския затвор където и е местото....
отговор Сигнализирай
66
Електорат
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
ПОЗИТАНО 20, защо мълчиш ?
отговор Сигнализирай
65
Лора
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Кунева....А какво ти предлагаш? Или просто се събуди една сутрин и реши ,че мисията ти в този живот е да отдадеш и последните си сили в ползу РОДА! А мерси! Писнахте ни вече всички!
отговор Сигнализирай
64
мими
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Всички седят, чешат си пръстите по клавиатурите, осъзнават кой, как и къде краде, тормозят ни и бавно ни унищожават, това нашето не е живот. И само се оплакваме, дайте да се вдигнем бе хора, дайте да докажем че и ние сме хора и имаме права, че ние сме ЛИЧНОСТИ
отговор Сигнализирай
63
Бургазлия
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 6
Ужасно нагла жена-още от комунизма гледа да е в далаверата-габонската афера през 93г.(30млн $),унищожи атомната ни централа за да могат румънците да ни продват ток,направи да имаме най-ниските субсидии за земеделието за да ядем вносни краставици и круши,и сега като събра разни *** от сдс и дсб реши че е дясна - а след изборите мечтае за новата тройна коалиция с бсп и турците.Кунева и отбора и политически катерички-ренегати искат да ни излъжат за пореден път но този път номера няма да мине!!!
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Тая кукувица кого баламосва :))) Ама все ще има вечно излъгани хора, които да гласуват и за нея...
отговор Сигнализирай
61
Йес,сър! О,йес,йес!
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Пст, ***! Колкото пъти отвориш уста, толкова пъти предаваш интересите на България!
отговор Сигнализирай
60
КОМУНИСТ ПАЧАВРА
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 5
До кога ще ни баламосвате с разни с партии бе *** прости - и тоя проект си е ваш бе ... вашта *** . . .
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
за какви бели пари говориш бе,измамнице? по време на тройната банда ли които сме спестили? точно тогава започна обедняването и всичко,което имахме ,се стопи! комунистическа смрад!
отговор Сигнализирай
Новини