IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Националисти на протест срещу радикалния ислям в Пазарджик


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

203
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
250, примери колко щеш - ето дори и факта че 300 000 руснаци са си купили жилища в България последните 10 години и руснаците са най многобройните туристи по Бг черноморие - можеш ли да сметнеш колко приходи за икономиката са това ?? а освен туризъм нашата икономика от нещо друго в момента движи ли се ?
отговор Сигнализирай
202
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Не сей вятър за да не пожънеш буря!!!В опит да се промушат в следващия парламент националистите сеят не просто вятър а ураган!!!Как така 100 години никой не предлагаше генералът превзел Кърджали да стане почетен гражданин на град с турско мнозинство.Как така не се разреши на умерените мюсулмани да имат религиозен университет та сега идват екстремисти от Саудитска Арабия
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
БългАРИЯ при Великия Фюрер Адолф Хитлер е просперираща икономическа сила в Европа и граничи на три морета , обединила всички етнически българи в една държава ,днешна (демократична) БългАРИЯ е окупирана от ционисти бедна държава където американския и израелски посланици и евреи скрити зад български имена открито подстрекават *** ,турци и гейове и всякаква подобна *** да ни мачкат и да ни се качват на главите .Докога ще търпим ?! България трябва да се управлява от националисти 1
отговор Сигнализирай
200
.
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Госпожо омразата към турците и потурчените , както и радикалните ислямисти мисля , че е излишно да ви обяснявам , искам също да ви напомня , че тук никой не е против исляма в нормалната му и приемлива форма на мирна религия или срещу арабите , докато същите спазват установените закони на нашата държава. Ние чисто и просто защитаваме своята родина , изпълнявайки ролята си на гражданско общество в изключително агресивна среда на настъпващ радикализъм и нефункционираща държава. Радвам се , че сте намерили прекрасен човек за съпруг , една моя приятелка не случи на такъв в Дубай и бе системно пребивана , аз не съм предубеден към арабите , само към някои от методите им.
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
нещата няма да се оправят само с приказки. и с такива меки средства като протести и съдебни дела. с тоя проблем трябва да се действа по същия начин както те действат - радикално.
отговор Сигнализирай
198
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 26
В този свят силния изяжда слабия при всичко е така растения,животни и хората.Недейте се заблуждава че бълхите българи ще ни стреснат вие молете се ние да не излезем по улиците и тогава изобщо няма и да си помислите за АТАКА И ВМРО
отговор Сигнализирай
197
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Лично за мен няма значение под турско или руско робство. Аз искам свобода!
отговор Сигнализирай
196
до jena
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Никой не ти пречи да ги харесваш, ако желаеш дори *** да си живееш при тези добри хора. Тук става въпрос за това, че ако са гости - добре са дошли, ако са дошли да се установяват, то сбъркали са мястото, тази земя си има стопани от 1331 г, насам.
отговор Сигнализирай
195
до 246
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Ами отивай да живееш в Русия, а нас ни остави да решим за себе си. Кое е доказано исторически?Дай факти!
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 24
КЪРДЖАЛИ И ЛУДОГОРИЕТО ЗА ТУРЦИТЕ!!!
отговор Сигнализирай
Новини