IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Станишев: Българите не могат да си платят сметките за ток


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
БЪЛГАРИ МРАЗИ ПРЕСТЪПНАТА ГРУПИРОВКА БСП!
отговор Сигнализирай
79
Иван Русе
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Живея в Англия и всичко ми е на ток плащам 40 лири на месец ......(сам )
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Не приемам думите на Станишев, видяхме какво направиха те. Но се учудвам на хората , които смятат , че ББ е направил нещо.Нищо-това за магистралите е добре , но те са направени с европейски при. Те не са вследствие политиката на ГЕРБ, вследствие на това да са възродили икономиката , да има повече работни места, повече производителност и от тук пари. С които да се направи нещо във всички свери на живота. Няма такова нещо- просто пълна мизерия за всички хора с изключение на тези около ББ.
отговор Сигнализирай
77
nek
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
"Българите не могат да си платят сметките за ток!" A пък Станишев можеее ... ти да видиш :D
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
До българин 86Тези ЕРП са задгранични дружества на бкп и дпс.
отговор Сигнализирай
75
ДВИЖЕНИЕ РЕВИЗИЯ
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
моника да връща комисионните дето сега *** ,те са от гърба на всеки българин ,*** долен ,не мога да го слущам
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Българина пак се бори за грешна и загубен кауза. Протестира сещу цената на тока които са най-ниски в Европа вместо да протестира за ниските заплати и пенсии които са най-ниски в Европа. Трагедоята на Българоя е че БКП разраде средствата за произвпдство на верни на партията но некадърни да правят конкурентен бизнес свои членове. Те компенсират некадърността си с монополи и като държат заплатите пределно ниски. За това българина не може да плаща сметките си за ток защото заплатите са ниски.
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Яяяяяяя, "храбрия шивач" нааа..............съветски униформи се появи. Ама сега вече е "модерен млад социалист"......ще е преминал на червени прашки, като на Азер Меликов:)))
отговор Сигнализирай
72
Сопата
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Тоя как смее да се обажда след като са част от продажниците сключили сделка с дявола !
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Само БКП и пълна национализация!Долу БСП, ГЕРБ, СДС, ДСБ, РЗС, ДПС, Атака, Кунева, НДСВ!
отговор Сигнализирай
Новини