BGONAIR Live

Тръгваме по опасен път, но повече не можем да чакаме!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

278
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Къде ли го опъват Юлиянчето, а несретнико?Като за световно.
отговор Сигнализирай
277
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Точно така руснаците ме накараха да протестирам по улиците:))))))))
отговор Сигнализирай
276
lewskar
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Всички партии в момента се крият зад конституцията и избирателният кодекс ,които те са си гласували през години въпреки вота на избирателите.ЗАЩОТО ИСТИНАТА Е ЕДНА:НИКОЙ НОРМАЛЕН ЧОВЕК НЕ ИСКА ПОЛИТИЧЕСКИЯТ "ЕЛИТ"ОТ "ПРЕХОДА"НИКОЙ НЕ ИСКА И "НОВИТЕ" СТАРИ ЛИЦА С "ПРЕПОРЪКИ "ОТ ДС НИКОЙ НЕ ИСКА "НОВИЯТ МОРАЛ" НА ДОСКОРОШНИТЕ А И ПРЕДИШНИТЕ УПРАВЛЯВАЩИНИКОЙ НЕ ИСКА "ФИНАНСОВА СТАБИЛНОСТ"ХОРАТА ИСКАТ СОБСТВЕНА ФИНАНСОВА СТАБИЛНОСТ И ПОЛИТИЦИ ОТ "ПРЕХОДА" В ЗАТВОРА,И ЕДИН ОЛИГАРХ С ТЯХ
отговор Сигнализирай
275
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Плевнелиев щял да синхронизира "конфергентните" политики в Европейския съюз.И фрау Меркел ще се води записки.Прибери си вересиите боже.
отговор Сигнализирай
274
666! СУПЕР...
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тръгваме по опасен път"....ТАЛИБАН БАЦЕ ПУШТА ПИАР ТАЛИБАНА РОСКЬО А СЕ ИЗПИАРИ ПРЕД СВЕТО...!
отговор Сигнализирай
273
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ти си президентчето на Боко Тикватаи нищо не искаш да направиш Вкара всички четвъртокласни сили на ГЕРБ и БКП в това служ. правителство на хора от бивши разузнавания ,съществували при БКП
отговор Сигнализирай
272
Бончо
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Плевня, ти, Бойко и такива като тебе съсипаха България за 20 години! Аз ще се махам в някоя нормална страна, където има и държава, за разлика от тук, а вас ви няма там.
отговор Сигнализирай
271
Бончо
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе, Плевня, до сега по безопасен път ли вървяхме, бе? Всичко цъфна и върза и затова хората се палят от радост. демек живи фойерверки в прослава на вашето управление. Я ти кажи за незаконната къщичка на морето, която имаш.
отговор Сигнализирай
270
kompot
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Колко нова може да е тази посока за няколко месеца? Като ги говори тия неща, вярва ли си?
отговор Сигнализирай
269
Jordan
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ако Росен Плевнелиев беше съставил това служебно правителство по-бързо, то сега нямаше да му се налага той да ходи на това заседание, а това щеше да свърши премиера на Република България - Марин Райков. Друг път да си прави навреме сметката за такива неща, елементарна сметка е!
отговор Сигнализирай
Новини