BGONAIR Live

Тръгваме по опасен път, но повече не можем да чакаме!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 6
ДОКЪД НИ ДОКАРА ГЕРБ 97 ГОДИНА МИ СЕ ВИЖДА ДЕТСКА ИГРА ПАК ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ТЯХ ЩЕ ВИ ОПРАВЯТ НЯМА МАЙТАП
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Ушким събираха повече данъци, митниците стегнаха, в ЕС сме, стягаме коланите и на края хората по малко пари имат, много хора са и без работа, а в ЕС се плашат от БГ работниците, нещо тая икономика се побърка :) май капитализмът няма много допирни точки с демокрацията, по скоро има с комунзма и фашизма в съвременен вариянт
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Служебното правителство ще изведе България в нова посока към прозрачност, ефективност и сътрудничество. Това заявява президентът Росен Плевнелиев пред БиБиСи..............ПЛЕВЕЛЕ спри да лъжеш ,ще заприличаш на БУДА ( това е прекия шеф на Р.Плевналиев)
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
За 24г.разбрах едно:Приватизацията,отдаването на концесия на ресурсите на страната,вдигането на осигуровки,данъци,акцизи,саниране на панелките и т.н всичко това е за мое добро,не е за пари ама в никакъв случай.После се запя друга песен:Ти работи по 10часа за 250евро 7 дни пък в бъдеще ще живееш по-добре.После друга песен:Ти може и да живееш като куче-ама децата ти ще видят светлото бъдеще.Накрая стана ясно:Нито ти,нито децата ти или внуците ти имат светло бъдеще.Ти роб пък децата ти свободни....
отговор Сигнализирай
4
?
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Тоз пък мишок, тръгвал бил. Тая лицемерна усмивка на какво отгоре е ?
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Хората като се вдигнаха за надписаните сметки, чак тогава медиите и политиците признаха, че има монополи и надписване на сметки, а сега вече говорят че можело да има намаляна на цената му :). Същото е и със заплатите казват ни, че не можело или не заслужаваме дори половината от еропейските заплати по медиите разни социолози, а е отново една голяма лъжа .А може да сме поне втора ръка хора :) а не като в момента 8-*** 10-та ръка по заплати .
отговор Сигнализирай
2
до 1
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 8
Ама Еврейска!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
От пресцентъра на голямата партия ГЕРБ,БСП,ДПС,ДСБ,СДС,НДСВ,Кунева и РЗС - айде стига сте хлечели, не можели да си плащали надписаните сметки, нямали работа, в Европа не ва искали ,ГЕРБ направиха толкова много но не го виждате .Вижте *** колко по добре се оправят от вас, мързеливи сте . КАТО НЯМА ХЛЯБ, ЯЖТЕ ПАСТИ .
отговор Сигнализирай
Новини