IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов е бил кадровикът в съдебната власт!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Общо взето герберите викат нарушен рахат на безхаберието и обслужването на олигарсите от Тиквата.
отговор Сигнализирай
75
batevale
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Какви ги плещите тука ? Не разбрахте ли от г-жа вътрешната министърка ,че обсъждането на тази тема е забранено.
отговор Сигнализирай
74
тикви
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Друг пример за нарушен рахат - бутнато барбекю и узаконен хонорар за 1 000 000лв.
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Стига с тия измислици, че Тиквата е нарушил рахата на някой. Пример - Турция строи 3 АЕЦ-а, ние нямаме на кой да си продаваме тока. И това ако е нарушен рахат.
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Вижте ги как са се подредили! Местан, Костов, Станишев! Като лешояди са и искат да им вярваме! Баста! 45+ 23 години, все едни и същи, нагли, стари муцуни!
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
напълно нормално е Борисов да понесе отговорността за действията и бездействияна на неговото правителство. Самият той неведнъж е казвал, че той гарантира за това.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
ЛОШ Е БОЙКО, МНОГО Е ЛОШ - НАРУШИ ВИ РАХАТА НА ВСИЧКИ.20 ГОДИНИ СИ ЖИВЕЕХТЕ ЦАРСКИ, ПОЯВИ СЕ ТОЯ ОТ БАНКЯ, И ВИ ОБЪРКА СМЕТКИТЕ.НЕ СЕ ЛИ НАКРДОХТЕ, НЕ СЕ ЛИ НАЯДОХТЕ С БСП?
отговор Сигнализирай
69
демократични институ
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Няма никакво съмнение, че има извършени тежки престъпления от Мирослав Найденов и Емил Димитров срещу Цветан Цветанов- Изфабрикуват си някакъв сигнал от служба -. Губят смисъл и съдържание институциите на независимата съдебна власт, когато изпълняват волята на Найденов и Емил Димитров - нелегитимни персони . Истинският проблем е в господин Бисеров , понеже е лице с имунитет, прокуратурата е обявила, че има основание да се образува досъдебно производство срещу Бисеров
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
И сега какво излиза, всеки който се опълчи на Красьо Черния, вкл. и със законни подслушвания е виновен за всичките злини на света! А най-вероятно незаконните подслушвания дори в тоалетните пък са добро дело! Българино прогледни, отърси се от злобата!
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Новини