IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов писа на Миков: Депутатите в НС на 11 или 12 август


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
военен прокурор
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Бойко може... да пише?! Само дето май сам ще си го чете :))
отговор Сигнализирай
35
така ли
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Ами да насрочат, да не се явят другите и да види Тиквата как е....Следващия тираж!...На 30 август отново!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Тиквен философ.
отговор Сигнализирай
33
Гражданин на РБ
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Сега е много активен. А нямаше НИЩО против, да няма ОБЩЕСТВЕНА опозиция, когато ТОЙ прокарваше бюджета в миналото и вземаше ЗАЕМИ... Бай-Ганьовски, бате... те това си можеш...;-)))
отговор Сигнализирай
32
ау
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
на някой много му пари под краката ,а бокич -твоите кукловоди колко ли ти плащат и какво ще ги правиш тия пари като сретен излиза от затвора,вече съм абсолютно сигурен ,че тиквата ни е продал на турците,зад тези му действия виждам ръката на ердоган,а пък вие герберуги си ръкопляскайте на вожда тиква,ей тоя *** наистина може да докара гражданска война,абе станишев няма ли начин герб да бъде обявена извън закона,не маже цял народ да станем заложници на една тиква.
отговор Сигнализирай
31
Чудо
преди 11 години
Харесвам 35 Не харесвам 5
Борисов се е разработил! До сега не е влизал в парламента и цели 4 години мързелуваше, играеше мачлета, чакаше за някоя лентичка да среже, да полети със самолетчето и сега .. виж ти....,, на човека му се работи. Пазете България от него.Какви ли пак ги е замислил, не е на добро това, че му се работи.Не, не е .
отговор Сигнализирай
30
GERBerastin
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
А браво, наш Бойко и писател стана!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 24 Не харесвам 7
Боко, тоз мъж славен го фана шубе. Поради ветото на президента от паркинзите ще трябва да се режат държавни разходи. Първи в списъка са колосалните разходи за охраната на двамата селяни депутати - този от с.Банкя и онзи от с. Шума.
отговор Сигнализирай
28
чукча
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 10
Голяма капацуна пък толкова малко мозък!Гинес?
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 33 Не харесвам 12
Горкия ***... така и не схвана, че вече нищо не зависи от него, но като си прочел само Винету...
отговор Сигнализирай
Новини