IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов към симпатизанти: Мобилизация, да ги свалим!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

139
do 160
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 13
Забравихте Станишев!И ЕС не го искаха, защотот евросубсидиите ПОТЪВАХА или не се усвояваха! Забравихте, когато Станишев го изгони бълг. народ( преди да дойде ГЕРБ)- "да изгоним ***!"- митинг на Сл.Трифонов.
отговор Сигнализирай
138
йордан
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 20
*** като видят Бойко започват да онанират до насиране в гащите.
отговор Сигнализирай
137
КРЕТЕНЯСАЛ
преди 11 години
Харесвам 28 Не харесвам 17
Това да те изгонят с камъни от властта и пак да искаш да си на власт си е направо диагноза. А народа да гласува за ПАЛАЧА си ГЕРБ, за ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ФАКЛИТЕ докарал го до просешка тояга, мизерия и кучешко съществуване освен да е КРЕТЕНЯСАЛ няма друго разумно обяснение. Западa ни се смее и недоумява как е възможно това. Това може само от изветрели мозъци да бъде сторено.
отговор Сигнализирай
136
ДИДИ
преди 11 години
Харесвам 28 Не харесвам 9
Стратегът изказва ценни мисли... Спрете да дишате!
отговор Сигнализирай
135
$
преди 11 години
Харесвам 33 Не харесвам 14
*** долен нагъл! Толкова каши забърка , и пак драпа за кокала. Защо не коментира за кръговете около Цветелина Бориславова,или е забравил за тях...! Всички са едни и същи ***. Лошото е че разделят народа и яко го ш.бат! НАРОДЕ ОСЪЗНАЙ СЕ!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
134
Жорж!
преди 11 години
Харесвам 31 Не харесвам 12
Борисов е първият премиер след Виденов, който си отива след масови гладни бунтове. За 42 месеца ГЕРБ натрупа 8 млрд дълг, остави над 800 000 безработни - 100 000, от които младежи. Борисов е единственият премиер, който замрази заплатите и пенсиите. Лекарствата се увеличиха с над 500%, а храните с близо 50%. Средният и малък бизнес бе унищожен.
отговор Сигнализирай
133
Жорж!
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 11
ЕДИН ДЕН В УЧЕБНИЦИТЕ ПО ИСТОРИЯ ЗА ВРЕМЕТО, В КОЕТО УПРАВЛЯВА ГЕРБ ЩЕ ПИШЕ:"Това са едни от най-страшните и черни години на прехода. Преход на нечуван грабеж на на народа и държавата. В тези години българите са се самозапалвали от бедност и отчаяние. " Бойко Борисов-български министър председател довел България до национална катастрофа. Характерно за времето в което управлява Борисов и ОЛИГАРХИЯТА е това, че хората са се самоизгаряли в знак на протест срещу начина на управлeние на държавата. Тези години ще се запомнят с нечувана бедност и мизерия макар и в невоенно време. Борисов е първият пр
отговор Сигнализирай
132
фен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
Тeзи които искат да боднат Бойче отзад - сбирка пред президентството, от 18 часа (:
отговор Сигнализирай
131
enchoss
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Ся и фейсбука му взеха комунистите и не може да се издържа вече... не може , човек иска да си каже нещо на симпатизантити ... и ниможи ... ми не става така ... еееее значи ... се по модиите трябва да вися че да си говоря на симпатизантити ... еееее искам и аз във фейсбука пък искам .... и
отговор Сигнализирай
130
qur4u
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 20
То верно *** пълнят гащите като го видят. А Станишев чак и обувките.
отговор Сигнализирай
Новини