IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Няма дребни сметки, когато 10 области у нас ще страдат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Един скромен нахалник - милионер, няма как да не прави опити да бърка бизнеса с политиката. За сега успешно. Мая Манолова си знае интереса, но няма да са за дълго тези манипулации от прехода, с които само БСП и партньорите им се облажиха здраво. Това крепи и вечната им дружба. Затова е и тази безпринципна коалиция, която бърза неистово да подкрепи и Бареков - новият политик с "чисти ръце", дето изпищя при първия опит да му проверят далаверите. Свършиха се наивниците в България и лъжите лъснаха.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Този живее с онова животно манолова. Значи е мафиот.
отговор Сигнализирай
27
ДАНИ
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
г-н Найденов, не разбирате ли, че с тези Ваши разбирания отвращавате избирателите.Никой няма да подкрепи фурнаджийски лопати в каквато се е превърнала БСП. Срамота е! Жалко много жалко че точно сега когато партията трябва да е единна с действията си наливате вода във воденицата на отявлени реакционери като ББ и МК. ИСТОРИЯТА Ще за това предателство!
отговор Сигнализирай
26
emil.popov.35
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Какви санкции какви пет лева бре, нима *** от Вашингтон ще ни компенсират. Та те още продължават да се държат като трето разрядни *** с нас - още ни изискват входни визи. *** them!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тая Манолова те прави да приличаш на смачкан домат !
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Найденов, недей да мислиш само за тия десет области, а за цялата икономика, държава и народ ! Подайте си немедленно оставката !
отговор Сигнализирай
23
999
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
СТИГА СТЕ КОМЕНТИРАЛИ ТАЯ УКРАЙНА ТЕ ЩЕ СЕ ОПРАВЯТ ВИЖТЕ СИ БЪЛГАРИЯТА
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Русия какви санкции ще ни наложи на нас, те не знаят, че дишаме дори! Само че САЩ... Да предположим, че Русия спре да работи с долари, знаете ли какво ще се случи тогава с американската икономика? Апропо, Китай на практика притежава САЩ, сещате ли се?!?
отговор Сигнализирай
21
Българин ВБ
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Признатото от международната общност управление в Украйна да не би да да е дошло на власт след избори или референдум? Или аз съм пропуснал нещо?
отговор Сигнализирай
20
българин
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Защо вдигнахте данък сгради ПЕТДЕСЕТ ПРОЦЕНТА Мислите за хората нали Бравоооооооооо
отговор Сигнализирай
Новини