BGONAIR Live

Не пускат ОмбудсМая в "Арена Армеец"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
gerbist-evroatlantis
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 37
Какво като е омбудсман? Няма работа там, не е наш член и не следва да има права. Като стане наш член на партията, тогава може. Много бързо забравяте какво е да си партиец, е сега ще си спомните.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 33
АТАКА - ПОБЕДА! ВОЛЕНЕ, БАЛГАРИА Е ПЛЪТТНО ЗАД ТЕП!
отговор Сигнализирай
Новини