IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Каракачанов съжали болния Антонов: Атаката идва от ДПС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

81
анонимен
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
проверка на вьпросната социална дирекция носят се легенди за нея толковаминистри минаха от там остана ли нещо за продаване
отговор Сигнализирай
80
Гошо
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Атаката май че идва не от ДПС, а от БСП. Те са по интригите и по старите снимки. А снимките очевидно са били в някоя секция на ДАНС или в някой сейф на МВР. Там се разпореждат тези от БСП. В подходящия момент фотографиите излизат наяве и капанът щраква за ОП, но и за премиера. И Б.Б. се чуди как хем да устои нанапъна на БСП, хем да не си развали достлука с Патриотите... Дето Б.Карадочева пее "Ние сме безнадежден случай".
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Откакто Каракачанов мина на порцион към армията, гушата му увисна още повече. Заприличал е на охранен пеликан.
отговор Сигнализирай
78
gut
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Atakata e ot chifutite .Karakachabov..nedey se pravi n'a otkachen! Izgoni evreite ..ot mediite!
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
А защо трябва да е от ДПС атаката? По-вероятно да е от БКП-БСП атаката те имат шпионаж на всякъде. Само че Каракачана няма как да злепоставя неговата майка кърмилница БКП-БСП затова е много по-удобно да се обвинява ДПС.
отговор Сигнализирай
76
БГ
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
знаят че няма как да бутнат ГЕрб затова се опитват с Патриотите
отговор Сигнализирай
75
MAKEDON
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Abe ........toj Karakacanov se falese ke oslobodi Makedonija ...ami koga be......do koga da cekame....
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не знаех, че с.а.п...ун е м.р.ъ.с.н. а дума, ако е псувня, няма да се цензурира, вероятно...
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Защо да е от ДПС атаката?! А защо да не е ? Не са ли прави?Вие сами се САМОатакувате с простотиите, които творите? Трябва да търпим наглостта, как да имам доверие? И смятате, че ще ви търпим 4 години?!Не ме интересува споразумението ви, недояли търбуси!Вие говорихте за пенсии и ала-бала, но вие също участвате в смилането на пенсионерите и две трети от населението ***, принуждавайки ги да живеят в концлагер - в мизерия и лъжите ви!
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Незряла е да си правиш подобни снимки, да ги разпространяваш, после да получаваш инфаркт...Незряло е подобен да бъде въобще на някакъв, дори на най-ниско ниво пост.Ненормално е тук да се намесва Сталин! Сталин е този водач на съветския народ и съветската армия, който извоюва победата над хитлеризма!Всеки друг пренос върху други събития, са простащина!Това издевателство над историята! Над фактите!Не искам българите да бъдат управлявани от безмозъчни улични ***, целуващи не само ръката!
отговор Сигнализирай
Новини