IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Депутатът Антон Тодоров плаши журналист с "празен стол"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

166
Червен клошар
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
Червени каскети, вие ли твърдите, че сте строили магистрали след като твърдяхте, че асфалтът не се яде?
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
до 186 - нещо си в голямо заблуждение. Станишев управляваше ПРЕДИ Герб да дойде на власт. До 2009 година.
отговор Сигнализирай
164
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
183 - Е, Борисов дойде и веднага назначи на отговорни длъжности протестиращи като АНтон генов и А.Цонева. Видяхме колко са били "независими", щом заради едната заплата са стачкували, а идеята беше че протестите са заради Пеевски.
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Станишев не построи нито един сантиметър магистрала, просто му се падна да реже лентите на готовите 250 км магистрали, които построи ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Колко независими вестниак имаше преди няколко години и колко са днес?всичко е в ръцете на трима души- Иво Прокопиев, Делян Пеевски, Сашо Дончев...Труд, 24 часа, Монитор, Стандарт бяха продадени, Преса и Анти - съсипани....
отговор Сигнализирай
161
до 165
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Не забравяй че Съдът е на ГЕРБ.Това го знаят и малките деца.Борисов си назначава удобни и Прокурори и Съдии.
отговор Сигнализирай
160
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 19
Естествено че ще протестират след като Орешарски за два месеца уволни 250 000 българи от работа с мотива, че не да гласували за БСП.Аз също бях всеку ден на протестите просто защото бях изгонен от работа.Гирдея се че успяхме да свалим този мафиот от власт!
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Да го назначат председател на Комисия за Установяване на Роднински Връзки в Администрацията.
отговор Сигнализирай
158
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Имат ли право журналистите да бъдат нагли,безочливи и арогантски,канейки гости в студиото си? Това е въпрос без цвят! Какво имат право всички разбираме веднага от тях,техни колеги или спонсори! Интересува ме някой да стане и обясни какво нямат право да правят! Те безнаказано ли си вършат професията или има някакви правила?
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Наистина това получовешко създание, някак си пръкнало се от комбинация с най-гнъсни гени, превърнал се в тоалетното казанче на ГЕРБ, заема първо място по погнуса и отвръщение. Винаги съм се питала, има ли семейство, съпруга, деца, кои са те им как живеят с него, на какво ги учи и с какво им дава пример?Цецо Цървула и Боко Суджука отвръщават, но този предизвиква погнуса до потрес.Какви е допринесъл за България?Бърка в мръсотиите но избирателно, не закача Шайката.Как свиква с миризмата на Суджука?
отговор Сигнализирай
Новини