IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Каракачанов пита: Кой млад човек ще работи в армията за 608 лв.?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Кой?Кой?
преди 8 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Как кой?Открай време/от соца/в армията отиват двойкаджиите и най-много тройкаджиите.В полицията е същото.Само рундуци и заплатаджии,които спят,ядат и пият,а претенциите им са до небето.Не притежават никаква боеспособност.Тук не говоря за липсата на нова техника-това е факт.Но ако не дай си Боже стане някакъв военен конфликт военните първи ще се изпокрият като мишки.Само ги вижте по военните паради на празниците- ср.тегло 130кг.,с кореми на метър пред униформите им.Те са срам за славния БГ войник
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
КаракОчанов да каже кой ще иде да служи бадева, като и за пари не се намират войничета? Нали искаше да връща службата.
отговор Сигнализирай
9
Оргазматрон
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Кой млад човек ще работи изобщо за 608 лв.?
отговор Сигнализирай
8
Б
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
България е щурмувана от исламски "бежанци"защо храбрата ни армия не е на границата !?аз не искам да плащам за армия което служи на САЩ и върви срещу собсвения си народ !!!
отговор Сигнализирай
7
\m/
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Никой нормален и целеустремен. Но пък, ако нямаш много визия за живота си, не ти се работи много, искаш да си си айляк и да си тече заплатката - Защо не?!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
И кой ще ги плаща тея 2000 евро ? Аз ли ? Как ще ги оправдаеш тези пари за заплата ? Какво ще правиш ? Това е икономика , без печалби файда няма.
отговор Сигнализирай
5
велик е нашия войник
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Пакистанци, афганистанци и иракчани.
отговор Сигнализирай
4
ПАЗАРДЖИК
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
минимална заплата в армията 2000 евро максимална 4000 евро тогава ще си помислят младите патриоти а не да служат на корупционери
отговор Сигнализирай
3
OO
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Както Бат Бойко пита: а добре къде е врага , та по тоя повод а армия трябва ли ни въобще ..... ама ако няма на Каракачанката шкембето *** се стопи
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Ами отговора е : Всички , които "желаят" армия ..Трябва да отидат. Даже без пари. Тука има много защитници на армията ...Обаче пред ПЦ. На реално на женчовции и не влизат доброволно. Аз ако защитавах тази идея.. щях да вляза.
отговор Сигнализирай
Новини