IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Патриот отсече: Не са ни необходими много болници!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Спиртански
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Попувски го разследваха за нелегална търговия с бебета, продавани в Гърция. Явно всичко се е потулило.. Преди месец гледам в Плевен, в почивен ден, някакъв "джип" Мерцедес, спрял нахално в насрещната лента за движение, при наличие на двойна непрекъсната линия и празна от МПС улица. Самата кола беше окичена с 2 табелки под предното стъкло. Едната беше пропуск за НС на великия дупетат Попувски, а другата беше пропуск на общинския съветник Попувски, каквато длъжност той не изпълнява отдавна. Морал?
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Този дупетат да не го допускат в Правителствена болница. Да ходи в някоя закрита.
отговор Сигнализирай
16
Доктор-ка
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Имах предвид детското онкохематологично отделение в ИСУЛ, а се сещам и за една недовършена педиатрия в Александровска болница, която се опитват да изкарат сграда за разрушаване за да я купи някой за 5 лв и с изключително инженерно усилие да я превърне в частна болница.
отговор Сигнализирай
15
Вгъзъ Ефенди
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Има нужда само от гласоподаватели, нали паритиот, партиотАга? ***, болен, необразован и гладен гласопродавател.
отговор Сигнализирай
14
Евала патриодиоте
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Проблемът с липсата на пари в лечебните заведения ще бъде решен след 31 март - 3 000 година. Тогава ще влезем в Шенегеня и ще приемеме конфукцията.
отговор Сигнализирай
13
Andreshko
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Прав е пишман патриота,защо да се дават пари за болници,нали при тяхното управление българите масово напущат България. В скоро време ще са необходими болници само за мафиотите от Герб,патриотите и ***.га.ните,ако и те не избягат от мафиотите.
отговор Сигнализирай
12
Доктор Менгеле
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Чест и почитания колега патриоте!
отговор Сигнализирай
11
Доктор-ка
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Има нещо трагично във факта, че акушеро-гинеколозите във властта имат влечение към геноцид на нацията.Смело заявявам, че в съвременната медицина интердисциплинарното познание е непосилно за повечето колеги.Та, АГ колегата да иде в онкохематологичното отделение в ИСУЛ, за да види как отделението се пръска по шевовете-давам *** пример.
отговор Сигнализирай
10
Вгъзъ Ефенди
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Няма нужда от патриоти
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
И без това сме една шепа народ който не става за нищо.
отговор Сигнализирай
Новини