IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ и БСП за отчета на Радев: Има ли кабинет в сянка?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 11
А защо ли, защо ли, ах, защо ли, днесбеге не пишат нищичко за разкритията на Елена Йончева? Ах защо ли, защо ли?
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 21
Единствената дейност на кибика беше да покрива гафовете на семейството си. Баща му, Деса и синът му бяха неудържими - мачкат наред :)
отговор Сигнализирай
90
Mr.STARBUCKS
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
Най се изкефих,как комуниста -Ал. Симов,ааааа за малко да яде лабут :)
отговор Сигнализирай
89
муспи
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Не забравяйте че всеки българин (бял) знае че има правителство в сянка, но никой и не загатва че е еврейско.
отговор Сигнализирай
88
Решетников
преди 7 години
Харесвам 23 Не харесвам 17
Не забравяйте, че Грипен Радев ни беше избран за президент след документирана консултация на К.Нинова с руския ген. Решетников и неговото одобрение.
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 8
Епа един кибик ква дейност може да отчете?! Епа никаква!
отговор Сигнализирай
86
до 101
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 26
Кукла на конци, ама когато конците й се дърпат директно от Кремъл това вече е национално предателство и трябва тази куха лейка да се изгони от президенството немедлено!
отговор Сигнализирай
85
Часовника
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 18
Тоя нищичко не отчете за своята дейност - явно няма такава ! Няма нужда от него ! И без президент сме си добре ! Ако сме президентска република-да,ама при тая многопартийност само президент ни липсваше!Няма значение кой е :Радев или някой друг - и без това са само кукли на конци!
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 23 Не харесвам 20
Кибика може единствено да отчете екскурзиите си с Деса Мерцедеса в чужбина на държавни разноски и неуморната си дейност като рекламно лице на Грипен!
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 18
Нещо на плъх ми прилича на Деса мъжа и....
отговор Сигнализирай
Новини