IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

България казва "Не" на започване на преговорите със Северна Македония


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
До 54Когато им прекръстиха държавичката на Северна Македония, горяха българското знаме някакви макета в Сидни Австралия :)) Само не знаеха че ние нямаме вина в това че са преименували изкуствената им държава, да хулят гърците :))) Ако има макета които четат български медии, само ще им кажа че ни през оназ работа за тях, те си търсят конфликтите с нас :)))
отговор Сигнализирай
46
Ganjo
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
Никой никого не мрази без причина. Хубаво е да си здадем въпроса...Защо?.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ти май после ще свършат работа за10 г.
отговор Сигнализирай
44
точно така
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Анонимен 55И точно за това става дума!Когато нашите летци им сваляха самолетите никой не ги смяташе за нули!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Като го видя с очите си ще повярвам. Щото баба Меркел като натисне Бойко и туко виж си сменил мнението до края на седмицата
отговор Сигнализирай
42
Ф.С.В.
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
Ако имахме армията преди 30г Македония щеше да трепери--ама сега си се подиграват в лицата,,, дори Каратумбаков си мълчи ,защото никой няма да тръгне на война)))
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Браво на правителството! Никога не съм очаквал България да прояви твърдост в отстояването на своите интереси. Очаквах при първия телефонен разговор от Берлин да клекнем. Браво на правителството! А в това време фигурантът продължава да се занимава с насърчаването на протести по време на пандемия.
отговор Сигнализирай
40
Ф.С.В.
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Първите признали македония за държава пред Света бе--България !! и то с видното участие на Костов!1 костов къде си сега ?? да отговориш? колко стотици танка подари на Македония?
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
46Но не го направи, не изпростя съвсем, да обижда един древен народ. Никой не е перфектен, нито Чарчил.
отговор Сигнализирай
38
Архангел Псувнаил
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Макетата масово са взели да си режат вените и на купчини падат по улиците от мъка и нещастия.Щом им харесва, що не. А аз дори не преместих.
отговор Сигнализирай
Новини