IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Президентът последен на опашката за ваксина, животът на всички бил еднакво ценен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
Striker
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Ах, леле, че е благороден! Мамин той безродник и национален предател! Хахха! Айде мутро, вън, Гумен Крадев!
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До ВасилевАма ти ся и кат женоря ли са подписваш?
отговор Сигнализирай
83
И да кажа 2:
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Ще жънеш каквото си посял, ще сееш каквото си жънал! Има ли разлика? Двете твърдения? We want to die!We choose to die!Има ли разлика в двете твърдения и в двата глагола: искам или избирам или накарам?
отговор Сигнализирай
82
Василев
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Радев казва на Борисов и Сие, вие които се имате и мислите за истински водачи, покажете пред хората че не ви е страх от ваксините, но не да си правите пиар акции и хибридни войни, ами както е испанската лотария , избира се инкогнито едно дете, което да отвори някой фризер и да вземе една ваксина!И това става публично и са избегнати всякакви машинации за измама!!!Гешев-Борисов-Пеевски-Доган са длъжни да се ваксинират публично!!!Агент Сара Роганес!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
И той се страхува,от не известната ваксина ,първи требва да си бият министри и депутати на живо ,шефа на лекарите каза че ще си бие на живо по тв
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Първо да се ваксинират лошият материал и толупите.После останалите.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Не ги мислете тях. Той, Боко и компания отдавна са ваксинирани. Народа да му мисли, че тези 60 000 бройки които още не са пристигнали не стигат даже и за медиците, след тях са полицайте и държавните служители и тяхната рода, после работниците във фермите за норки, че те са жизненоважен отрасъл, вместо както направиха в Норвегия да ги затворят, евентуално учители и чак тогава почват възрастните. Та докато стигне ваксина до вас може и да сме 2022 вече с тяхната организация.
отговор Сигнализирай
78
МКII
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
До ПатриотАми тя вашата родна ваксина е готова. Нарича се "Спутник V".
отговор Сигнализирай
77
СГВ
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Аз ще се ваксинирам 10 години след като видя Мис Биккини и нейното дете да ги ваксинират на камера.
отговор Сигнализирай
76
Само да ви кажа:
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 7
Можете ли да броите до четири? А до осем? А хронологията как ви е? Има четири вида отмъщение? Подготвително, разпарчетосващо, капанно, ще посееш каквото си жънал!!!! Аз като гледам от едно до четири .... Ще има за всички!
отговор Сигнализирай
Новини