BGONAIR Live

Феим, Петър, Бисер Чаушев съди ОЛАФ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
кво ти пука
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
С тая мутра трябва в дън земя да се скрие,още повече ходи като партизанин с няколко имена,седнал и да иска съд.Справедливост за накърнената Феим Петрова чест.А ако това,което в част от коментарите са казва е истина?!Защото подобни неща нито българи нито турци, нито даже *** толерират.Подобна физиономия и цитираните наклонности.Пък вие се дъвчете тука кой от кой етнос бил,докато тоя живее на гърбовете на всички ни и се кефи без срам!
отговор Сигнализирай
43
Българин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Неам такива като нас. Тия турците дето не са и турци ни сто пъти, и ние още си стоим. Стоите си братя тоя път ще ни првят групов секс, само дето не устанаха читави и стегнати дупки. Сигурен съм че толко не са ни *** и по време на робството.
отговор Сигнализирай
42
????????
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЧАУШЕВ,ГЛЕДА,КАТО НАТРОВЕН ДЪРТ КОЧ ОТ ДИВ ЛАПАД!!!!ЗАТВОРА ГО ЗОВЕ СЛЕД ПАДАНЕ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПОЗОРА! ТОЙ Е МУТРАТА - ДРУГАР НА АГЕНТ ГОЦЕ СИРИЩНИКА....
отговор Сигнализирай
41
Феса
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Машалла, чоджум,*** умни сте и затуй на другите избори пак не гласувайте, ние ша ви оправим и с Феим и бес него и с възелин и бес него
отговор Сигнализирай
40
Grazdanin
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Hubavo go vizte toia na snimkata. Sega razbirate nali, zashto vsichki triabva da glasuvame na izborite taka, che da pratim Dogan i negovite obruchi ot firmi niakade na mainata si!
отговор Сигнализирай
39
ФЕЛИС ХЮСМЕНОВА - DU
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НЯМА ЛИ НЯНЯКАКВО КРАЙПЪТНО ДЪРВО ДА СЕ БЛЪСНЕ В КАРУЦАТА НА ФЕИМ , ПЕТЪР , БИСЕР, ЧАУШЕВ ,АХМЕД ДОГАН
отговор Сигнализирай
38

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Интересно, дали въобще е възможно да има невинни във властта. Баща ми кандидатстваше за място в областен гр. при предишното му министерстване на тоя тутманик. И познайте кое бе министерството? ... На спорта бе, моите хора. Той стана спортист отведнъж и обясняваше колко впечатлен бил от олимпиядата в Гърция - на много лош БЪЛГАРСКИ, да му се не знае зам. министъра. Та моя баща, който е бил на няколко олимпияди и като представител на различни държави не го огря тази работа в министерството / тогава / на младежта и спорта защото трябваше да сложат наш си човек от тия техните, нищо, че и той си нямаше представа за какво става въпрос. Ми това е дереджето, радвайте се на последните медали от тази олимпияда, че спортистите си го казаха. На тази сме 2 рейса хора, на др-та сигурно и един рейс няма да сме... За жалост вече не виждам и време да се върне колелото на историята - каквото можаха разпродадоха и окрадоха.
отговор Сигнализирай
37
??????
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТОЯ АГЕНТ С ДВЕ ИМЕНА,КАТО ГОЦЕ СЕДЕФЧОВ,НЕ Е ЛИ ВЕЧЕ В ЗАТВОРА БЕ ХОРА! НИЕ СМЕ ОВЦЕ,ЗАЩОТО ГИ ТЪРПИМ ТЕЗИ КОМУНИСТИЧЕСКИ МУТРИ,КОИТО НЕ ИМ ИСКАХМЕ ОБЯСНЕНИЕ НА ВРЕМЕТО.ТОЯ Е ЗА ПАНДЕЛАТА БЕ ХОРА!!!!!
отговор Сигнализирай
36
Мамантос
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мафиоз щял да съди бандит.
отговор Сигнализирай
35

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
тоя е редовен гост на запоите и оргиите, които спретва Гоцевият спонсор Людмил Стойков на ДЮНИ - защо никой не проявява интерес към гаврата на този боядисан сбръчкан некролог с малките момиченца, които му доставят - и ненаситният *** ги поръчва по 3-4 - мамицал.а му резана
отговор Сигнализирай
Новини