BGONAIR Live

Феим, Петър, Бисер Чаушев съди ОЛАФ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
дедо поп
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ама в Германия знаете ли кво ще стане -само да не го вкарат тоя *** ЧАУШЕВ в панделата да му, пръснат халката
отговор Сигнализирай
23
Един
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Браво,Феиме!Така трябва.Къде се намират тези европейци?Докъто си в затвора ще имашдоста време да подготвиш обвинението.
отговор Сигнализирай
22
paco
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
zaradi IDIOTIi kato tozi Bulgariq nikoga nqma da se opravi
отговор Сигнализирай
21
Top
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да вкарат всички крадци в затвара и Чаушев и Стойков, в момента им трябват бушони. Докато няма вкарани в затвора няма да видим пари от ЕС.
отговор Сигнализирай
20
admin
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
19

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кого ще съди тоя *** бе! Лелеее...вместо да го разследват и да влиза в затвора той ще съди! Скапана история...но нищо де...в следващия доклад на ОЛАФ ще ни се разкаже играта. Тия гаври никой няма да ни ги прости.
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
брей, че нагли и безскруполно арогантни ченгета - мам.цата им ***, ти го разобличаваш пред цял свят че доносник и мафиот, той пък иска ако може и от това да намаже нещо
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе *** ***,кого ще съдиш,че ти трябваше отдавна да си затвора.
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тези от външно все боядисани ли са?Mного ми напомня за един дърт боядисан дипломат ,изгонен ,за бизнес със ракия по Скандинавско преди 2 год. Същият боядисан субект ! Страшна прилика или мода???
отговор Сигнализирай
15
дюни
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тоя Феимчо съм го виждал толкова пъти на Дюни...и после нямало чадър над Стойков...е няма...има направо дъждобран...и все с некви 17-ки се движеше дъртия
отговор Сигнализирай
Новини