BGONAIR Live

Феим, Петър, Бисер Чаушев съди ОЛАФ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Idiot
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ае стига уе! Тоя не само че няма срам, ами е и нагъл и *** като ***. Един път Шефчето му вече каза, че грешката им била, че се отнасяли с парите на европейския данекоплатец като с родни, сега да не чуем от лицто Феим Петър Бисер Чаушев (Последният да затвори вратат!), че е сбъркал като е объркал германските съдилища с тези около Босфора?
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
gaden mrasen pomak,vsi4ko ti se pi6e na gaza
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
грозен гнусен *** *** .че и нагъл на всичкото отгоре
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
абе я си скрий грозната мутра някаде
отговор Сигнализирай
10
pitam
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
kak e podpisal iskovata si molba-s koe ot vsi4kite si imena.....
отговор Сигнализирай
9
анонимна фризьорка
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
При къси коси корените се боядисват на всеки 10-14 дни. Маска на косата при тази честота на боядисване - на всеки 5-10 дни. Както виждам, а аз имам опит с потребностите на дамите, на господина предстои лифтинг. Но предвид предстоящото продължително местопребиваване на тоз' аркадаш ... Нейсе ...
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ее супер наглост! До такава степен се считат за недосегаеми родните ни политици, че вече се оливат в претенциите си. Само му вижте физиономията - прилича на дърт мафиот. Откъде пари за тези скъпи одежди бе г-н бивш министър, след като не сте си осребрили поста? Нашите бащи и съпрузи не изглеждат по подобен начин, въпреки че добре печелят. Просто мафиотщината ви се е изписала на физиономията!
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
6
БАЙ ГАНЯ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тия кавали срама нямат. Не стига че крадат като за световно ами и ще съдят за клевета. ЗАТВОР И СТРИГАНЕ ЗА ТЯХ САМО. Долни мошенници.
отговор Сигнализирай
5
сашко
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ако,аз или некой от маалата бехме прааили и половината от поразиите на тоя сега щехме да лаеме от затвора или най малко от следствения ама нейсе
отговор Сигнализирай
Новини