BGONAIR Live

Без поправителен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
sir Urien
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Опосум, не можах да разбера към кого се обръщаш по-точно. Ако ти си мислиш че единствената работа на опозицията е да разсмива и забавлява народа, това си е твой проблем. Защото има достатъчно забавни предавания и програми по ТВ. Ако си видял в някой от долните ми постове(4,15,23,33) лоялност и преданост към кабинета, пиши къде; или се обоснови преди да ме пращаш в Другарското училище със Станишев, или не пиши глупости! Тази "опозиция" си е съвсем същата работа като Сергей и компания, няма к'во да ги защитаваш.
отговор Сигнализирай
36
малкият ужасен тасма
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
играе ти се още.ясно е че не си в час затова ходи заедно със станишев идругароподобните му да търкате ученическите чинове.малко сте закъснели за учене но който закъснее времето го глобява не му прощава. горбачов го е казал още преди 21години.
отговор Сигнализирай
35
Галена
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Браво!И аз така мисля.
отговор Сигнализирай
34
sir Urien
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
... по плажовете и басейните с ку*вите си, точно като управляващите. ах, този филтър
отговор Сигнализирай
33
sir Urien
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много хубаво си го е казала г-жа Грета. Всеки обикновен може да ти посочи грешките на това правителство; всеки журналист или шоумен може да се шегува с тях. На политиците, обаче, работата не е да ПОКАЗВАТ грешките, или да се шегуват другарски с виновниците, а да ПОПРАВЯТ тези грешки и да ДЕЙСТВАТ. Единственото възможно действие на ГЕРБ и другите "от ЕНП" е да ПРОТЕСТИРАТ, но работата е там че са мързеливи и не им пука за България и сега са по плажовете и басейните с си. Това е причината поради която са принудени да СИМУЛИРАТ някаква дейност, разигравайки театрални постановки. Както написах в по-долу, тази псевдо-опозиция е толкова различна от управляващите, че се държи както се държаха БСП при управлението на Костов.Иначе тази ШЕГА, нестига че е БЕЗОБИДНА и не на място, но и е толкова "смешна", че става за "Шоуто на Слави" (не че ръководството на ГЕРБ не се правят на шоузвезди). Трябва да имаш много притъпено и ограничено чувство за хумор за да се смееш на тази глупост.
отговор Сигнализирай
32
малкият ужасен тасма
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
на коя планета живееш човече.какви очила ти трябват да ти подариме.колко стотици грама сиво вещество да ти изпише психиатъра от аптеката.*** и си блъсни тъпата картуна в някоя стена та да ти се нагъне малкото мозък че е гладък и лъскав като паркет във военен клуб...
отговор Сигнализирай
31
малкият ужасен тасма
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Госпожо констатирам че вие или нямате чувство за хумор или не сте наясно по темата.Тази акция с ученическите книжки явно не е е по силите на вашите умственни способности.На вас и на тези които са изразили подобно мнение би трябвало да се запази място в паралелките за бавно развиващи се .Вие сте по зле и от станишев който обясни че правителството краде защото се учи. По тази логика вие сигурно много крадете щото имате много да учите.
отговор Сигнализирай
30
Грета Димитрова Софи
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТОВА КОЕТО Е НАПРАВИЛО ГЕРБ ГОВОРИ, ЧЕ Е НЕСЕРИОЗНА ФОРМАЦИЯ, КОЯТО СЕ ЗАНИМАВА С НЕСЕРИОЗНИ НЕЩА.ИДНА ОБЕКТИВНА, РЕАЛНА ПОЛИТИЧЕСКА СИЛА НЕ МОЖЕ ДА СИ ПОЗВОЛИ ВОЛНИ НАИВНОСТИ! ПОЗОР ЗА ГЕРБ. ЩЕ ПОСЛЕДВА ОТДРЪПВАНЕ НА СИМПАТИЗАНТИ КОИТО НЕ СЕ ОТЪЖДЕСТВЯВАТ С ВЪЗРЪСТНИ ПУБЕРИ.
отговор Сигнализирай
29
glasovete
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Приветствам Герберчетата ,но първо трябва да се огледат добре ,защото и между тях има такива.....същите......,нека да си подадът първо по една жълта книжка......те имат нужда и след това да създават компромати.....
отговор Сигнализирай
28
komisarq
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ще се радвам докатА мога и се надявам да дойде тЖоето време да видя какво ще стане.
отговор Сигнализирай
Новини