BGONAIR Live

Без поправителен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Илиян
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Оххх пак ще умра от смях, много яко това с бележниците. И аз съм сигурен че са отличници
отговор Сигнализирай
6
spas
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НАИСТИНА ТЪПО. не виждам нищо остроумно. Все пак става дума за ГЕРБ - така че е нормално да е ТЪПО!
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А на бележника в забележки пише ли: Турция е вашата родина, Ахмед Доган е вашия баща!
отговор Сигнализирай
4
sir Urien
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всички са маскари, да **а тяхната мама. "Атака" от месец са на протести, а тия се бъзикат и разиграват циркове само да спечелят малко популярност. Няма какво да си играят на МОН, ами да вземат и те да протестират и да си изготвят ясни програми за управление (ДСБ и СДС включително). По времето на Костов така беше - едно плюене, едно подиграване м/у опозиция (тогава БСП) и управляващи, колкото да замажат положението пред народа, и никаква свършена работа. Иначе това е много остроумно, няма що. Аз ако исках да гледам остроумия щях да отида на театъра, или в цирка. Управлението на държавата трябва д асе приема сериозно, а не като нещо с което можеш да се шегуваш, защото докато тия се бъзикат, страдат милиони българи.
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
аве *** гласувайте а не си държете пръстите в миризливия гз.
отговор Сигнализирай
2
Edna
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
винаги е бил сухар. Ако не гледаха в пъповете си толкова усилено, вероятно щяха да управляват по-добре. На следващите избори мислете с главите си!
отговор Сигнализирай
1
чичо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
че в края на мандата ще са с ленти "Отличник" по изброените предмети, без последните три.Остроумно, но те от ирония разбират ли?
отговор Сигнализирай
Новини