BGONAIR Live

Без поправителен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Новини не гледате ли ? Държавата се разпада все повече с всеки изминал ден, всичко е изтискано до последната капка до края на мандата на тея *** може и да я няма вече. САМО АТАКА !!!
отговор Сигнализирай
16
Бургас
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Гербери" =кариеристи,които дасега НИКОЙ не ги е "взел". Щото не стават :-).В Бургас си имаме един такъв Послушко за кмет. Научи се да се оправдава като ББ. И лъже като него. И като него ще излъже съгражданите си и ще дезертира.А бе - сякъш един ги е правил.
отговор Сигнализирай
15
sir Urien
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
...да ходи на цирк, или да чете Сервантес.Докато ти си умираш от смях, Илияне (11:35) някои хора си умират наистина - от глад и от болести, които нямат пари да излекуват. А тази шегичка изобщо не помага на такива хора. Ситуацията в държавата е трагична и напълно неподходяща за това "гениално" шегаджийство на ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
14
Vesi
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Адски *** идея! ГЕРБ иска да остане малко баничка и за тях и сега се пънат, само да не се оцапкат. Орешарски единствено върши някаква работа, но пък толкова да не разбира от майтап...
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ГЕРБ произлиза от Байко Борисов, чийто благодетел е Симеон, който пък управлява с Ахмед Доган, а сега и с комунистите. ГЕРБ е тясно свързан с Доган и комунистите.
отговор Сигнализирай
12
punky
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Tezi haplivi svraki ot GERB ne vijdat li kolko sa prozrachni?!Da sprat s evtinite nomera,shtoto im lichi kolko mn iskat da zagrabyat tzyalata vlast.Ako nyakoy si napravi truda da iztukne polojitelnoto ot rabotata na pravitelstvoto,shte vidi,che se spravya dobre!!!
отговор Сигнализирай
11
нервна
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хи,хи,млади социалисти засадиха гербери в асфалта.Млади гербери подариха бележници на социалисти.Мили деца,започва състезанието кой е по-по-най.........
отговор Сигнализирай
10
Името
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Работата е проста. ГЕРБ като всяка друга партия просто вече се е увлажнила леко от нетърпение при мисълта как здраво ще се нагъчи като дойде и нейния ред да управлява. Докато партиите в тая страна се сменят през 4 (или по-малко) години като носни кърпички и на власт се качват нови и нови гладни и бедни (образно казано де) хора не виждам, що хората се очудват, че се краде все едно е последния ден в историята. Според мен която и партия да се беше задържала, независимо какви са(което също е образно казано щото ме съмнява да са чак толкова ***, все пак те карат S класата не >Ти
отговор Сигнализирай
9
цццц
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
сладури...я вижте как се забавляват, че сигурно им е скучно по време на тези събирания на Министерски съвет....шегички, закачки, а народа плаща и за тях...я вън от час!!!
отговор Сигнализирай
8
съни
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
що неим направите и парад с духова музика след мандата и народа да ги приведства със знаменца и да вика УРААААА,да живее демокрацията.
отговор Сигнализирай
Новини