BGONAIR Live

Вече сте законни съпруг и съпруг


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
пубер нащръков
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
На нас българските пубери никак не ни е приятно снимките на разни чичковци-паричковци да ни агитират да обръщаме резбата. Всеки ден успокоявам родителите си, че си нямам още интимна работа с жена не защото съм с опака резба, а защото чакам да стана пълнолетен . Тая снимка политическите мъже да си я окачат в залата на парламента и да гласуват закона само ако могат да направят като тях.Пичове, не правете това в истинския живот!
отговор Сигнализирай
48
абсолютно неграмотен
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Госпожи/господа редактори,Притежавате ли някаква доблест въобще? Все още си чакам Вашето извинение за това, че направихте опит да ме заблуждавате и манипулирате. Защо се криете като мишки?
отговор Сигнализирай
47
Стефан Константинов
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
България е изостанала държава във всяко едно цивилизовано отношение на живота.За това могат посред бял ден на улицата да те убият с чукове или бухалки, да залеят лицето ти със сярна киселина, по извън полов път да те заразят със НИВ, Спин. Това е България, това са фактите, населява се от ниско образовани, целенасочено опростачаванини хора от книжни и електронни медии.Вчера, в един магазин видях на рафтовете му да предлагат на клиентите си ракия ХАН АСПАРУХ и останах потресен от гаврата с името на основателя на българката държава. Един от гражданите ми каза, че това било политика към употребяващите напитката. Някой си е решил, хем да пият ракията, да въртят бутилката в ръцете си и да четат ХАН АСПАРУХ и около това да се върти кръчмарския разговор. Така пияниците щели да понаучат нещо от българската история.Та за хомосексуалните бракове ли да говорим?
отговор Сигнализирай
46

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
От времето на поцелуйките на бая Тошо с дядя Льоня вестниците не бяха публикували фотоси на които костюмирани мъжки единици се целуват в устите.
отговор Сигнализирай
45
дед
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Па кой пита тая *** държава как че првиме сексо?Секи го прави кой как може и ако го може.Законите и они карат со благо и со малко кютек.Счупили некай глава,ръка я крак и всичко е точно!Е а тноя Дилов какво фахелкя та не му разбрах за ли нещо или що?След Ив. Костов само *** ни ръководат и ***.Наприд Атака с Азис!
отговор Сигнализирай
44
Silviq
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Какви журналисти са те като 90% от новините не са техни?А и този тон, това момче майка няма ли? Не са ли го възпитавали?
отговор Сигнализирай
43
eddy
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
абе пи4 незнаех 4е ве4е така се за6титават моралните и 4ове4ни права! а ти като журналист който работи за някого и няма никаква свобода ти трябв ада мал4и6!
отговор Сигнализирай
42
Bilqna
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мн. вулгарен и ***!Сигурно ти ги пишеш статиите?
отговор Сигнализирай
41
eddy
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
а са се оженили, а са умрели!
отговор Сигнализирай
40
Bilqna
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Между др. тази статия е на БГНЕС!
отговор Сигнализирай
Новини