BGONAIR Live

ДПС-Кърджали: Борисов не е в час


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
;-) - ZA 39
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
AWE AZ SAMO S NEOBRAZOVANI KY4ETA KATO VAS I TO RQZANI LI 6TE SE ZANIMAVAM TAZI VE4ER KAZAX VI.....4IBA !!!!...... I PYSNI KLAVIATYRATA AKO TI E MIL JIVOTA
отговор Сигнализирай
40
Да им запушим устите
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
БЪЛГАРИЯ....Нападаха те - бранеше се.Превземаха те - превземаше и ти.Разкъсваха те парче по парче- само да плюеш по кръста.Родино ти страна с високи върхове,които никой нивга не превзе....!Днес ти пак си предаванаи за пари продавана.Безжалостно разкъсвана,отново парче по парче.Не от чужди врагове,а от своите - родни синове.И вместо с бурните водити пълниш своите рекис горчиви майчини сълзи.И с онзи звук от чановеНе се срамувай ти,изтрий тъжните сълзи.След време тях ,вече няма да ги има.А теб възкръснала от кръвта сиотново,отново.. ще те има...!!!Родино ти пак ги приюти.Защо отново - им прости ?
отговор Сигнализирай
39
osmanli asker
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Tova orijie ste vi go navra v zadnicite i na 4etirimata za da se opomnite,*** vi mrisna.Oko za oko,zib za zib i smirt za tezi koito iskat smirt.Mir za tezi koito jelajat mir.Na tozi svjat ima dobri i losi hora.Vie ste losite a DOBRITE vinagi pobejdavat i zapazvat mira po sveta
отговор Сигнализирай
38
;-) - ZA 35
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
4IBA NEOBRAZOVANO KU4E TAKOVA....PYSNI KLAVIATYRATA....."BALGARIN" LI WA ?!?!? tctc........nqmam kakvo da ti kaja napravo nqma smisul
отговор Сигнализирай
37
Хайдутин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
дело в международен сьд за 500 години робство , за милионите изклани бьлгари и изнасилени бьлгарки , за безплатната ангария , за имотите на бьлгарите в Беломорска Тракия ! Основната идея на Сатанинската религия Ислям е да бьдат избити всички неверници / това се отнася за всички неизповядващи исляма / ! Прав беше Йозеф Рацингер когато каза че тази религия е причнила на човечеството само кръв и насилие --- кьде беше тогава бьлгарския хелзинкски комитет да ревне срежто Папата , а? Ходжите освен да правят магии за смьрт , чрез призоваване на демони и да развалят живота на друговерците . Я вижте в Авганистан сьжтите тези *** заливат целия свят сьс наркотици и нашите военни ги пазят , за да може сьжтите тези наркотици да убиват бавно техните деца ! Имам доста роднини изклани от турците през робството ---1 завет гласи -- зьб за зьб око за око !!! Или кога ще бьдат изплатени по 10 милиона$ за всеки заклан Бьлгарин , или изнасилена Бьлгарка по време на робството , а кога ще бьдат вьрнати имотите на Бьлгарите в Беломорска Тракия ? А кога Гоце етническата партия ДПС це бьде забранена ?Поклон пред всички които проляха кръвта си за тази мила родина Бьлгария !!!!!!!
отговор Сигнализирай
36
osman4o
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
35
osman4o
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
da vi go turya na vsi4ki u gazeca dayte po edin 5-tak! Ey koy ot vas e siguren 4e e 100% Balgarin,da vdigne poli4ka!
отговор Сигнализирай
34
asd
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бойко ще е новия премиер отдавна всичко вече е нагласено от европейския съюз... Тия от ДПС осетиха, че ще барат голия и почнаха да ръсат наляво и надясно лъжи и да говорят против Бойко както в тази статия се пише...
отговор Сигнализирай
33
Червената помия
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Само тези двамата казват директно и право куме в очи това, което мисли народа.А между другото ,и двамата не са казали нито една лоша дума срещу турския етнос, говорят само срещу ДПС.Срещу ДПС говорят помежду си и турците, но понеже са икономически зависими от местните феодали щедро назначавани и финансирани незнайно как от ДПС,не смеят да гласуват за други...Трепери ли ви под краката, уважаеми другари и господа от БСП и ДПС?Свалете малко гарда и заплахите, защото малко Ви остава да грабите народа!Или ще усетите сами старата и вярна максима, че колкото повече мърдате, толкова по-дълбоко ще Ви влиза...Вярно, съсипахте и армия и полиция.Сега ако стане нещо даже и запасняци не може да викате.А на НАТО много му дреме за етническия мир в една държава ,бедна на ресурси, нефт и уран...Справка-Кипър.Мислите ли драги управляващи, че ако стане нещо, Турция ще седи и безучастно ще гледа какво става???За 24 часа са чак във Видин, и нито Нато, нито наемната армия от професионални войници и войнички няма да може нещо да направи....А Русия благодарение на Вашата далновидна външна политика на слугинаж и сервилничене сега ни има за потенциален враг, и няма да си помръдне и пръста.Та ние сме колкото един голям техен град..За това седнете си на дирниците, не бунтувайте и без това измъчените граждани на тази изстрадала република...А Бойко и Волен са прави във всяка една тяхна дума, засягаща ДПС, и народа го знае!!!
отговор Сигнализирай
32
;-) - ZA 33 DRYGIQ A
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
PARI DA DAVA6 TAKAVA NQMA DA IMA6, I KAKVOTO I DA PRAVI6 PAK 10 BRATQ I SESTRI 6TE IMA6, MAIKA TI KYRVA E BILA I DRYGA NQMA DA BUDE....AIDE SUS ZDRAVE.......RQZAN
отговор Сигнализирай
Новини