BGONAIR Live

ДПС-Кърджали: Борисов не е в час


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
sir Urien
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
То ДПС мисли за "толерантното съжителство между българите и турците", ама само когато не организира терористични атентати и не подстрекава към бунт помаците.
отговор Сигнализирай
10
slavii
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
дпс трябва да се забрани като партия и най накрая да спре да създава етническо напрежение и скапаната си партия
отговор Сигнализирай
9
писна ми!
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сладур той- още една мъжка секретарка...Я кажи ми, сладкогасни,ако утре осъмнеш без да си сайбия на иначе българския град Кърджали, ще ли каканижеш за мирно съжителство и разбирателство?Море ще рипнеш и ще пропищиш орталъка, че са ви нарушени правата и свободите!!!Българите с турско потекло си работят за насъщния и хич не им дреме за твоите кахъри.Затънахте в (само)убийства,лиани,обръчи - то аслъ само летящи чинии са ви - да литнете в друго измерение и да оставите Иванов и Ахмедов да си живеят в мир!
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какво толкова лошо е казал Б.Б. така и не разбирам.
отговор Сигнализирай
7
et
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Прокуратурата трябва да се самосезира и да потърси отговорност от Доган за етническото напрежение което провокира. Той този, който постоянно и винаги повдига този въпрос. Само и само да гони собствените си политически цели.
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бойко е пич, винаги казва каквото мисли, ясно и разбираемо без да го увърта като управляващите. Ще гласувам за него.
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Етническото напрежение е нещо, което Доган и приближените му сами си измислиха и пуснаха в медиите, за да може да се организират турците и да гласуват за ДПС. Иначе ДПС наистина нямат шанс за парламента.
отговор Сигнализирай
4
ver
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Щото ДПС и лично Доган са много в час -за това му се привиждат летящи чинии !!! Само така Бойко казвай им истината в очите стига 18 години тази партия и нейния лидер да изнудват и плашат българите с етническите проблеми,да се самоопределят като гаранти на етническия мир ,да вменяват вина и да ни карат да се чустваме гузни за възродителния процес ,който е дело и рожба наТЕХНИТЕ КОАЛИЦИОННИ ПАРТНЬОРИ КОМУНИСТИТЕ ОТ БСП !!!!!!
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Като не им ааресва да си одят у майчината им държава и там да си говорят по кметства и институции на майчиния си език.И аз чакам извинение за турските зверствата спрямо дедите ми ,ама Тцц.Кога даалиите ще се извинят за геноцида над нашия народ?
отговор Сигнализирай
2
Иво
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами то ако беше изпълнен професионално тоя възродителен процес(както турците проведоха ислямизацията и обезбългаряването на цели региони)всичко щеше да си е перфектно днес!!!А,ако трябва да се избира между политици които са крайно опасни и за България и такива дето са твърде полезни само за себе си и родата си...май предпочитам първото
отговор Сигнализирай
Новини