BGONAIR Live

ДПС-Кърджали: Борисов не е в час


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Иво
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
То турци ксто почнат да колят докато не стигнат жертвите 1млн.,не спират любимо число им е,истината обаче АХМЕТ ефендим е,че точно защото ви позволихме да управлявате и да лапате сме на последно място в Европа по развитие а и продължавате да ни теглите назад
отговор Сигнализирай
20
;-)
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** ti ot kude znae6 kakvo e pc i koi ti dava pravo da si izrazqva6 mnenieto be RQZAN ?!? Misli si kakvoto iska6 i govori kakvoto iska6 sled tozi komentar edno ti kazvam i pomni go dobre.......nadejdata ti e v partiqta i posledovatelite i......samo pomni 4e ako zakona i tqx gi nqma noja kato praseto jalno 6te gleda6 i na sun ku6tata ti 6te zapalq.......
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
бойко въф възродителния процес не беше пожарникар а червена барета с чин капитан живково куче в каолиново а не дулово и е каэал стреляйте на месо чака го съд в хага а той си мисли че ев небесата
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
АбЕ ЩО НЕ ВИ Е*Б*А И бОрИСВ И ДПС И СДС И ВСИчКИ ДрУГИ .. ПИСНА мИ ОТ ВАС *** СКАПАНИ
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
АбЕ ЩО НЕ ВИ Е*Б*А И бОрИСВ И ДПС И СДС И ВСИчКИ ДрУГИ .. ПИСНА мИ ОТ ВАС *** СКАПАНИ
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не съм чул в Турция някой да се срамува от геноцида срещу арменцине, освен Орхан Памук. Отделно кланетта срещу българите и останалите етноси в Османската империя са нещо с което Турция и сега се гордее. Не виждам какво толкова е станало с възродителния процес. Говоренето на тази тема е просто страх, защото вече ДПС управлява България. Вече сме под ново робство в собствената си държава благодарение на червените чорбаджии.
отговор Сигнализирай
15
;-)
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Трябва да бъде прегледан, този човек не е в час, май живее на друга планета, каза още областният лидер на ДПС.( Atila I Prim - Etnicheski Idei ) Слушайте я моля ви и нека всеки един от нас който обича страната си се опита да направи нещо за нея. " Едно ДПС, но вече няма съжителство християни, мюсюлманин в коя държава е Кърджали ??!?!?!........." Нямам какво да ви споделя повече.........
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
prikazvate vie da se zabrani DPS,ma znaete li kolko ot va6te glasuvat za taq partiq.I dobre,4e e tq,da vi se poopravi Balgariqta,4e bez nas ste na nikade.Dobre 4e sa romite i turcite,4e da uveli4avat 4islenostta na narod4eto vi..6toto bez nas ste na nikade..
отговор Сигнализирай
13
spass
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Митът, че Ахмед Доган е най-добрият политик, се развенча сам. След самоубийството в сарая публиката видя един човек - пленник на личните си демони. Останал някъде назад във времето, дори без помощта на заговор. Може би не точно 20 години назад, какъвто по думите на Доган е пъкленият план срещу партията му - връщане в 1989-а, но със сигурност десетина. Усетил, че няма здрава почва под краката си, Доган направи единственото, което знае и може - отново размаха знамето на етническия мир. Тъжно и смешно. На всички е ясно, че проблемът на партията му не е етнически, а политически. И той е в нивото на демокрация, направо в липсата й. Въпреки претенциите си за модерност Доган и формацията му взеха от либерализма само кухата фасада и нищо повече.Нищо чудно, като се има предвид, че лидерът не ползва дори компютър и още живее с понятия като класовата борба на Маркс и Енгелс. ("Отношението към ДПС прехвърля границата на някаква класова омраза...", в. "Труд".) Години наред изкуствено селектираният елит на ДПС успешно капитализира властта за лични цели и заобикаля правилата на правовата държава, държейки в зависимост собствения си електорат. Лидерът на ДПС демонстрира материално благополучие, което не отговаря нито на данъчната му декларация, нито на депутатската му заплата, орязана заради системно неявяване на работа. Същевременно раболепието вътре в партията му пред думата на "шефа" и неговото собствено отношение към хората, с които работи, от типа "ние сме го взели от село" (по адрес на Ахмед Емин), при положение че той самият е от с. Дръндар, са силно феодални маниери. Очевидно Доган е пропуснал момента и за собственото си адаптиране към новите реалности и най-вече към правила на играта, в които би трябвало да има повече уважение към закона и по-малко игра със службите. От това обаче потърпевша е цялата държава, защото ДПС отдавна вече не е само една партия, а някаква мантра, с която години наред се внушава, че без нея ще се разпадне държавата.
отговор Сигнализирай
12
Българин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ние българите не мразим турците, няма етническо напрежение, разберете го това!! Винаги като наближат избори почват политиците да размахват етническата карта и да плашат... тъпите им глави !
отговор Сигнализирай
Новини