BGONAIR Live

Петков: Връщаме се към мутренските времена, ако главсекът на МВР е заплашван


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ако си мислите, че с гайбанювските андрешковски "хитринки" заблуждавате посолството или ханс зайделовците просто не ви стига акъла да проумее те какво ви чака герпари. ДпС са друга бира. Те никога не са разчитали на на Европа. Те са си КГБ от край време. Параскевовците.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Предпочитам мутри, пред умнокрасиви 71 полови да ме управляват.
отговор Сигнализирай
22
меди
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
А кой прие великите промени в конституцията? Сега ако не се избере правителство, няма да се разпусне кабинета, което означава, че герберите ще продължат да управляват. Евала Киро и Бойкикиев
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Че тези времена кога са си отишли. Все пак по времето на Кирчо думнаха Алексей Петров. По времето на Кирчо се разчистиха сметките с братя Галеви. По времето на Кирчо думнаха и Нотариуса и се оказа,че няма вдигнати обвинения срещу него за престъпленията му. Впрочем не казаха и кой му е издал лична карта с фалшиво егн. Още една мистерия,която ще потъне без наказани
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Странно как всички "евроатлантици" от Герп-дпс са одобри постовете против Зеленски по-долу. ;)))Толкова за шишибацевото евроатлатичество.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Аха, друго си е кога Кирето заплашва министър на елекронното управление :)
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Гледахте ли Кире Мумурандума- дислексиев- замириса отвсякъде.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Сами си го навлякохте.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Герпосвинките са наскачали.
отговор Сигнализирай
15
Миро еЛена
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Баджо, стига ни излага бе!
отговор Сигнализирай
Новини