BGONAIR Live

Петков: Борисов има и голям врат, Пеевски е увиснал на него


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Едно ви признавам и то ми предизвиква щастие , толкова сте елементарни , че освен да се олайвате друго не можете , а това ще ви държи все по-далеч от властта , до която въобще не трябва да се доближавате ..
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
тоя хамстер дава ли си заплатата на украйна бе? беше се изцепил народа да си дава препитанието на укрофашистите!...изперкало същество!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
А беше време, когато се ядосвахме на Дертлиев, Лилов и Желев.
отговор Сигнализирай
16
Майната Ви
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Ох, Кирчо, мамин простоКирчо! Ако Пеевски виси на врата на Мухобойко, то ти висиш на коремната дръжка! И ти харесва! И пак ще искаш да си останеш там.
отговор Сигнализирай
15
Просто малкаКорекция
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Не Пейски не е увиснал на врата на Борисов. Пейски е седнал на врата му и сега му крои шапката.
отговор Сигнализирай
14
Дебел врат
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Е той лойко си е старо борче. Нали е бил бияч от СИК. Като не плащаш рекета, идва бати Бойко с дебелия врат и ти чупи главата. После даваш паричките.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
ПП-ДБ са единствената надежда за спасение на България.
отговор Сигнализирай
12
Пагубно е
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Дори Петков и Пеевски казват, че Борисов е мафиот който управлява МВР и Прокуратурата, интересно как и защо си мълчи цял един народ от 7 милиона!?
отговор Сигнализирай
11
Спокойно Кики
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Дръж печено Кики! До година няма да има такава партия ГЕРБ. Мутрите се самоизяждат за кокала горе на високото. Сед си кротко баце, боцкай си пуканки. До година няма да има такава партия ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
много умрял 'избор' като партии и хора
отговор Сигнализирай
Новини