BGONAIR Live

Кунева - комисар на 2008


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2

преди 17 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Никога не е казвала, че АЕЦ е опасна.Въпросът беше решен много преди тя да започне да се занимава с присъединяването - Костовото правителство прие това условие. След това ЕС ни го продтаряше всеки път, когато Кунева или някой друг се опитваше да оправи белята. Тва е положението.
отговор Сигнализирай
1
киро пора
преди 17 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Нали беше първата като ревна че АЕЦ КОЗЛОДУЙтрябва да се затвори щото бил опасен!!ай сега купуваме скъпият ток!!АМА НАЛИ ТЪРСЯТ НОВИ ЛИЦА КАТО ТАЯ КОЩРАМБА!!!до го духа кумунистката гадна за пари и ***
отговор Сигнализирай
Новини