BGONAIR Live

Бивш министър: Енергетиката ни се срива


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
123
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 13
Р. Овч. това го говори от 15 години, а преди 3 години обясняваше как без Газпром ще умрем от студ и газа ще е 3000 евро. Най обикновен 4 хилядник.
отговор Сигнализирай
Новини