BGONAIR Live

Обвинител №1: Мутрите бавно си отиват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Holysopoly
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Хмм ... Комунисти ? Горбачов ??? Я, ходи в планината да викаш ай-ла-ри-пи.Давате за пример други източно-европейски държави. Кажете сега една от тях, в която след реформата, така нареклите се антикомунисти майката на държавата с оправданието, че изкореняват комунизма. Комуниста НЕ разрушава. Той гради. троши и се мисли за велик. Ако на някой баба му е била в лагер (or something), да отива при Опра. Ще си поговорят, ще си поплачат, накрая Опра ще подари 1 къща, 1 кола, безплатни посещения в спа център и бабата ще бъде забравена 100% (поне докато не свършат парите де). Всичките пичове и мацки дето пишат тука нека ми кажат :Щеше ли да бъде така 19 години след старта, ако не бяха разпродали, изпотрошили и крали толкова много Вашите Любими Антикомунисти ???Говори се за корупция, все едно това е живо същество с индивидуален разум, което се крие и разяжда държавата отвътре. Все едно не е човешки порок. И даже се борим с оръжия ей! Екшън филм! "Зомбитата нападат 13¾".Всички явно са неизлечимо болни от Тъпота. Или има времево-пространствено изкривяване и група племена в Централна Африка са невероятно умни."Съгласен съм, че няма онези резултати, които да убедят и европейските ни партньори, и самите нас, че България наистина успешно се бори с престъпността и с корупцията. Не съм съгласен, че не полагаме усилия в тази посока" ... ? ... ! ... ? ... ! И какво по-точно правите господин Невероятен ??? Сутрин и вечер по една молитва и задължителни пости ??? Не съм сигурен, че така ще имате каквито и да е резултати. ААА ... Имате, Имате !!!220 млн. евро липсват и заслугата е Ваша. Който и да ги е взел, Вие не сте си свършили работата!!! А не е сложно. Ама всички сте кацнали на 1 дърво. И то е прогнило и изсъхнало, а медиите са пуснали проекция на здрава *** и буйна корона от листа. Ясно е, че който тръгне да сече дървото ... да бе, да бе, разбира се, инциденти се случват непрекъснато!Ако наистина искате да вдъхнете респект, поинтересувайте се, как го е правила Сицилианската мафия миналия век. ... жените, децата, старците - всичко, което може да се окаже пречка в последствие. И най-важното : при създадената вече обстановка в държавата, искате ли да видите най-виновните ???Поглед в огледалото ще е досатъчен.А за всички с изкривени представи за идеите на управление :Няма лоши идеи, има лоши хора. Дори деспотизъм и тирания могат да бъдат приказка, ако го прави правилния човек.Весели Празници!
отговор Сигнализирай
50

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мутрите са рожба на комунистическо-фашистката власт в България след 1989г. Те ще бъдат използвани да дестабилизират страната и да се въведе военно положение. Парадоксален факт е че в момента мутрите са повече от редовната БА. Това означава че ако се въведе военно положение, този който плаща на мутрите ще управява Бг. БСП се надява на цялата си агентурна мрежа, полицейския апарат и тежковъоръжените мутри за да подтиска нашия народ. Предстои изключително тежка рецесия която ще изведе много хора на мирни демонстрации, които с помоща на внедрени ченгета и мутри ще бъдат превърнати в кървави мелета. Това ще бъде използвано за въвеждане на военно положение и фашистката власт в Бг ще покаже истинското си лице пред света.
отговор Сигнализирай
49
Командос
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не народ а ***. Като стане някоя ексцесия хем се радваме хем си плюем в пазвите, че не се е случило на нас, а на оня дето се е писал мутра съдбата ще го накаже жестоко. Ще дойде Видов ден и военните ще се намесят
отговор Сигнализирай
48

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Къде си отиват мутрите?Отговор: отиват на избори
отговор Сигнализирай
47
човек
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А дано си отиват, ама не ми се струва да е така. Дано да бъркам. Всичките искаме мутрите и корумпираните престъпници да бъдат набутани зад решетките, но нещо май реалността е друга. Пожелавам успех на г-н Велчев. Дано наистина мутрите си отидат. Всички нормални хора искат това.
отговор Сигнализирай
46
като в песня
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Но не съвсем,не съвсем!
отговор Сигнализирай
45

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тия властници горе нямат и хабер от реалния живот - я да го пратят нейде - да го понабият , може и да го пона... ат, да види как живее народа. Мнооого сме търпеливи братя българи , ако беха некои други - отдавна да са им били сопата Тоя разбира от прокуратура , колкото и аз от астронавтика.......
отговор Сигнализирай
44

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ЛЪЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Не е верно - всеки ден ни бият и убиват........ Мутри - навсякъде и децата вече се държат като мутри в училищата, мутрите станаха модел за подражание. , мутреси - навсякъде - търсят само мутри да им плащат издръжката , колите и всичко - силикони , не знам си кво още.....
отговор Сигнализирай
43

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Бе тоя къде живее - в космоса ли? Мутрите си отивали - глупости на търкалета - то просто бъка навсякъде от тях , що бой ядем ежедневно - а тоя приказва глупости. Кой изобщо го направи ***. прокурор след като и ден не е работил като такъв. Все едно некой чистачка да отговаря за безопасността на АЕЦ-а - А?????Туй бе работа май на оня отворко - дето ходи по смета и трепе диви животни - агента Гоце! Ба,си сганта - навсякъде забърква батаци! Няма ли да се намери един български Фалконе??? Тука всичко е необяснимо наопаки........... Щото богатите си пазят кокала и искат бедните да треперят от страх за кожата си и да не излизат на улицата като в Гърция - дерзайте мутри , всявайте страх у простолюдието , за да спиме ний спокойно за пачките си , за които не плащаме и стотинка данъци - Ха-ха-ха!
отговор Сигнализирай
42

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Аз не съм особенно интелигентен, но имам следните прости мисли.Нека да видим какъв е баланса на една мутра средна ръка:- джип , около 100000лв, годишно- наложница, месечно около 4000лв- лични разходи за жилище, храна, фирнес - 2000лвИли тази средностатистическа мутра има годишен доход над 170000лв.Мислите ли че такъв човек ще изчезне и ще се слее с тълпата и ще се примири да взима десет пъти по-малко и да живее с дебела жена и деца идотчета?
отговор Сигнализирай
Новини