BGONAIR Live

Обвинител №1: Мутрите бавно си отиват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мутрите си отивали бавно. Ама много бавно бе вече 20 години си отиват и все не си отиват. Още сигурно 20 години ще продължават бавно да си отиват...
отговор Сигнализирай
30
Симо
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
БРАВО!!!Това е самата истина!
отговор Сигнализирай
29
mutra
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ne mi kazvai 4e si otivam za6toto tova e palna demagogia.Ot 1990 godina kogato bqh s ancuga i buhalkata do sega sam si mutra i sam gord 4e sam mutra v BG...sega razbira se imam biznes hodq s kostymu i licimerno i vazpitano se usmihvam na obiknovennite grajdani s cel pak da gi grabq i tova si e normalno za6toto nie mutrite imame uset za biznes drugite hora v BG ne.Iskam da blagodarq na vsi4ki pravitelstva do tuk koito ni podkrepqha i ni davaha baza DEISTVIE...nie nikoga qnma da si otidem za6toto balgarskiq narod ima nujda ot nas i zatova i ni tarpi i podkrepq.Blagodarim vi mnogo !
отговор Сигнализирай
28
Перде
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Борис Велчев е пълен ***! Оставям настрана фамилията му, оставям настрана фактът, че Гоце го намести за главен прокурор, оставям настрана фактът, че му липсва каквато и да било практика, и идва на ред другите факти и събития, а те са, че той не върши АБСОЛЮТНО НИЩО, прави АБСОЛЮТНО *** изказвания, докато ПРОКУРОРИТЕ БЕЗЧИНСТВАТ, БЕЗНАКАЗАНОСТТА се превръща в нещо нормално.
отговор Сигнализирай
27
J.B.
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Е , това им "харесвам" на ***,че много си вярват,че им вярваме ! Егати смеха ! И това ми било ГЛАВЕН ПРОКУРОР на държава членка на ЕС . Ами той си е за освидетелстване при невролог.
отговор Сигнализирай
26

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Съдебната система работи много!Резултат - няма осъдениНародното събрание работи много!Резултат - калпави закони с много кръпкиПравителството работи много!Резултат - спрени европейски пари и протестиПолицията работи много!Резултат - убити и малтретирани граждани.
отговор Сигнализирай
25
-
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А вие кога ли ще си отидете...та най-после народа си почине от вас и вашите кражби
отговор Сигнализирай
24

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Хора вярвате ли че преди изборите червените *** ще направят нещо на своите слуги мутрите?Напротив, те ще кажат че това са честни охранители които запазват нашите права от лоши хора. Тайничко ще им напълнят гушите и ще ги ползват да понапердашат студентите или еколозите.
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
В никакъв случай мутрите не си отиват. Дори напротив те сега искат да си налагат мнението над обикновенните хора.Държавата България вече много години търпи тези въоръжени мъже и узаконява техния бизнес. Ние плащаме данъци и с нашите пари се плаща на чиновници и юристи които закрилят тези войници на свободна практика.
отговор Сигнализирай
22
НФБ
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
"..Преходът свърши в повечето сфери .."6000червени фамилии приватизираха страната!Във всеки регион ..във всяка паланка..местните велможи с партиен билет или кардиналите от районните управления на ДС извършиха приватизацията и държат в свои ръце икономиката на региона!Износът на капитали продължава г-н Прокурор1още Огнян Дойнов и Андрей Луканов регулираха този износ!Банки в Австрия..Швейцария..Люксенбург.. някои страни от Ю.Америка..и САЩ!Хиляди са създадените червени офшорки...създават се работни места..изнасят се производства..не се плащат данъци в България!...Липсата на национално отговорен капитал..липсата на национално отговорни политици като стани -Гей..кобурга..липсата на ефикасна съдебна власт..липсата на ЛИЧНОСТИ милеещи за България в службите..липсата на национална стратегия за интегриране на малцинствата......И ето ги резултатите..Нисък жизнен стандарт..никакви на морални цинности..никаква перспектива пред милиони трудови хора..И докато Запада и САщ задействаха много бързо своята пропагантна машина и започнаха привличане на капитали лансирайки различни нови проекти...У нас червените барони и кардиналите от ДС продължават да обслужват на практика чужди интереси....мвесто да се създават офшорни фирми и зони в България,вместо да се облекчава и насърчава притока на капитал..ние буксуваме и затъваме водени от червените ***!
отговор Сигнализирай
Новини