BGONAIR Live

Обвинител №1: Мутрите бавно си отиват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Добър актьор си ни е прокурорчето - гарван гарвану око не вади!
отговор Сигнализирай
20
ZEITGEIST
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Какво, ще кажете за най-конспиративния филм - Zeitgeist, който се мотае из света в момента. Май-наистина борбата се води да се запазят институциите и богатството на богатите олигарси. Едно време в САЩ създадоха Ал Капоне и другата подобна *** за да окрадат на мирните граждани парите и да ги накарат да живеят в страх. После като вече не им бяха нужни ги елиминираха. В БГ е същото, който крал крал, Сега вече ще си чистим къщичката. Само, че на едните децата им ще слугуват на децата на другите.......................
отговор Сигнализирай
19
falco
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
За всичко са ви виновни комунистите...............не може цял живот да тъпчите на едно място.Истинските комунисти отдавна ги няма.Сегашните управляващи са просто крадци,които използват името на една партия.А по въпроса за Велчев няма какво да говорим.Как ще си идат мутрите,като той ги покровитеслтва?И много ми е интересно защо всеки споменава "прехода" навсякъде.Ами прехода отдавна свърши.Вижте Полша,Чехия,Словакия,Унгария и така нататък.Всички са на десетки години напред от нас,а бяхме на едно ниво през 1989 година.Всички се оправдават с прехода и оттам ви насаждат омраза към комунистите,повтарям към истинските комунисти.Какво да ви кажа.То този преход май ще продължи вечно и какво правим тогава.Най-голямата трагедия за България в миналия век беше идването на Горбачов на власт.Това е.
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
" Няма разкрит случай на корупция, при който прокуратурата да не си е свършила работата " - това може само в таква правова държава каквато ние не сме да се случи. И защо толкова много словоблудство, при положение, че фактите са повече от красноречиви. Превенция, превенция, превенция така ли се бори корупцията с думи. Това е все едно на болен от СПИН да го лекуваш с презервативи. Мутрите на прехода, са под вашия чадър господа, сгънете чадъра и ги оставете, да прогизнат в собствената си кал и мръсотия. Амин.
отговор Сигнализирай
17
Emil
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Велчев явно ще ги чака да измрат от старост :D
отговор Сигнализирай
16
M.Jane
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
да,те вече са бизнесмени...
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ВАЖНАТА ДУМИЧКА Е БАВНО ! МНОГО БАВНО !
отговор Сигнализирай
14
БКП
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Едвали комунистите са ВИ виновни, че копувате хляба за 1 лев, а струва двойно по малко! А месото се изкупува по 2 лева, а се продава по 10 лева! С мекото е същото 5 пъти по скъпо! През лятото черешите ги копуваха по 50 стотинки, а ги ядехте по 4 лева! БЪРКАТЕ много скъпи форумци! Нали за това скачахте за по голяма файда! Чакайте за още по голяма, ама на есен като нямате пари да си оправите кредитите! Не може само да ***! Ще се сетите за БКП, ама по късно! Проблема е капитала!
отговор Сигнализирай
13
БЪЛГАРИН
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
СЪН В ЛЯТНА НОЩ КАТО РАЗБИХТЕ ТОЛКОВА ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ КОГО ОСЪДИХТЕ БЕ ФАНТАЗЬОР ЕВРОПА НЕ Е СЛЯПА И ВИЖДА КАКВО ПРАВИТЕ А НЕ КАКВО ГОВОРИТЕ НИЕ БЪЛГАРИТЕ СЪЩО ВИЖДАМЕ ЧЕ ЛЪЖЕТЕ КАТО *** НО НЯМА ДА ВИ ТЪРПИМ ОЩЕ ДЪЛГО КАТО СТЕ НЕКАДЪРНИ ИДЕТЕ СИ С ДОСТОИНСТВО А НЕ ЧАКАИТЕ ДА ВИ ИЗРИТАТ КАТО МРЪСНИ КОТКИ
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ами тя мутрата му е като на мутра
отговор Сигнализирай
Новини