BGONAIR Live

Обвинител №1: Мутрите бавно си отиват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
GB
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мутрите може и бавно да си отидат, Боже опази, какво ли ще дойде на тяхно място! Те са само следствие на ***, причината, която за съжаление остава.Предпазната клауза е заради ПРИЧИНАТА, господин Главен обвинител! Не заради следствието.
отговор Сигнализирай
10
Желев
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Прехода тепърва предстои.След т ова е ред на мутрите.А този преход който свърши,не беше наш.
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А,бе нещата ще се оправят - но само ако има стегнация в Районна Прокуратура, от там леко издишат нещата. Как Районна Прокуратура ще възлага на Районите Управления да събират данни, и всичко друго - та нали мутрите разчитат точно на полицията? Що пишете глупости на Борис Велчев, познавате ли го? Аз лично съм запозната с работата на ВКП и да Ви кажа хич не си поплюват- разбира илюзиите на районна, градска и апелативна прокуратура. Жалкото е, че докато стигнеш по ред на инстанции до Върховна Касационна Прокуратура минават години. Трябва стегнация в МВР, не може органите на реда да се черпят с криминални... Ако нещо Велчев твръди и се изказва - и то не отговаря на действителността- то съм сигурна, че са го забудили. Нали не очаквате самия той да ходи и да взема обяснения и показания?
отговор Сигнализирай
8
GB
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мутрите може и бавно да си отидат, Боже опази! Те само следствие на ***, причината, която за съжаление остава.Предпазната клауза е заради ПРИЧИНАТА, господин Главен обвинител! Не заради следствието.
отговор Сигнализирай
7
Лисан
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тоя май още не е изтрезнял.
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Има впредвид смяната на правителството 2009
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
хайде Велчев, хващай мутрите под ръчичка и дим да те няма и теб!
отговор Сигнализирай
4
liktor
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
A ti koga 6te si hodi6 ?
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
И къде отиват мутрите???
отговор Сигнализирай
2
Андрей
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Муахахахаха....какъв ***...приберете го тоя човек, че май има нужда от помощ
отговор Сигнализирай
Новини