BGONAIR Live

Борисов се кълне: На тъмно кабинет не съм правил!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
абе 60 то си едно и също тия от едно котило
отговор Сигнализирай
77

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО НИКОГА А ВИЕ СИ ПРЕЦЕНЯВАЙТЕ ИМАТЕ ГЛАВИ НА РАМЕНЕТЕ
отговор Сигнализирай
76

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
полуподкрепил протестите утре.Taka e, kogato ima6 za patron Todor Jivkov.
отговор Сигнализирай
75
до анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти май си пишеш ей тъй 1да не заспиш и акъл ръсиш постояно ,,,,,,,,,,,,,,,,,ти си за политик бе човек.
отговор Сигнализирай
74

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
на мен пък ми е смешно като чета и разбирам, че Б.Б. има още фенове, именно фенове - защото той е една обикновена МЕДИЙНА ЗВЕЗДА - жалко че има хора, които го вземат на сериозно - но какво да се прави - живеем в АБСУРДИСТАН все пак
отговор Сигнализирай
73

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бойко Борисов ЛЪЖЕ за пореден път! хем се е разбрал с БСП, хем навива студентите да протестират! Вече казва кой къде ще е министър от неговите бандити ГЕРБ. Ама ха да видим да ли ще стане! Бойко е измамник, не му ходете на протестите!
отговор Сигнализирай
72
стойчо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз не рева мой човек 15г работя на частно вече, казвам ,че бабите трябва да си ходят от общините не може в администрацията да са баби при наличие на голяма безработица не знам ,въобще дали си запознат как се влиза там нищо лошо против теб нямам всеки тука си пише ,каквото иска ,но това е една голяма истина.
отговор Сигнализирай
71

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
БОЙКО БОРИСОВ не ми харесва, аз ще гласувам за вторите по популярност. Май БСП бяха.
отговор Сигнализирай
70

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 60-ти. Абе Стойчо, ами те в почти всички общини ГЕРБ спечелиха на местните избори или поне ако не са първи са втори . Така поне се хвалиха след изборите. Що не си доволен тогава от управлението в общинските служби и администрация. А пък и това, че си млад а си безработен ако мислиш, че която и да е партия ще го промени а ти само ще чакаш на готово и ще ревеш.....!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
69
стойчо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
станишката нали ви зариби, преди изборите ,да се бъзикате избори без пари не се печелят това го знаят и децата,но питам те аз сто лева ще ти оправят ли живота ,той станишката е по тия програми май.......
отговор Сигнализирай
Новини