BGONAIR Live

Борисов се кълне: На тъмно кабинет не съм правил!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
jiko
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
to na svetlo neshto pravish li bate?
отговор Сигнализирай
47
H
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В сградата на БАН беше организирана дискусия за защита четирите блока на Козлодуй и тяхното пускане . Дискусията беше организирана от Бойко Борисов , Президента на Република България и комитета за защита на Козлодуй . Водещ на монословиието беше на Марко Семов синчето . Точно когато говореше разпалено Първанов и спря тока за 6 минути . След това разпалено Бойко Борисов обясняваше как ще пусне четите спряни блока в Козлодуй и колко са ни необходими за ради задаващата Енергийна криза ! За капак г-н Семов даде думата на Милко Ковачев който разпалено обясняваше как и той щял да помага за тяхното пускане, съжтия Милко Ковачев който със Соломон Паси и Меглена Кунева подписа смъртната присъда на България / и за Козлодуй съжто / ! В интерес на истината Волен Сидеров не беше поканен на дискусията която прилючи към 14 часа без да се разбере защо беше организирана ! Сега слушам Бойко Борисов и не мога да повярвам на това което чувам от неговите уста ! След тази случка вече нежтата почват да се изясняват, че човека Бойко само обещава без да изпълнява ! Обещанията са затова за да се спазват, за 18 г всички които идваха на власт обещаваха и лъжеха и се обогатяваха за сметка на обедняващия Български Народ ! Пресен пример Мадридския Измамник който излъга цяла България че за 800 дни ще ни оправи / спомнете си интервюто което даде на Кеворкян през 91г как няма никакви матерялни претенции спрямо Българския народ / Това е в общи линии положението- всеки народ си заслужава управлението ! Левски сигурно вече се обърнал в гроба като гледа какво става в България / дори не си направиха труда да разберат къде е погребан този велик българин / !
отговор Сигнализирай
46

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дали пък тези изказвания и напускания на БСП от бившите и премиери не са предястие към основната пиеса - Боко Тиквата от СИК и "свестните" момчета от БСП заедно в управлението. Така ем Боко Тикавата няма да управлява с БСП, ем ще управлява. Не беше ли близък до Боко Тиквата от СИК и оня пазвантин на митинга през 97, дето после стана нещо полицейски шеф в Бургас, а преди това беше охранявал Нефтохима.
отговор Сигнализирай
45
Швейк
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да бе да то затова нотариус Искра Фидосова се хвали че ще е следващия министър на правосъдието и още от сега почва да казва кой какво ще работи в НЕЙНОТО МИНИСТЕРСТВО. Тя е шеф на ГЕРБ - в северозапада . даже на един нотариус нейн конкурент му е казала че ще му затвори кантората .
отговор Сигнализирай
44
Бугарин проЗд
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
на тази стена за закачени снимките на досегашните кметове на Сф-а Т.Живков е бил такъв в началната ера на комунизма-или поне на градския комитет на БКП по онова време-първи секретар
отговор Сигнализирай
43
спомнящ си
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сидеров -ходеше и показваше декларацията на ЕНП в протест срещу посегателството върху доведеният му син-наркоман Стоян,а сега как скача срещу нея!Въпросът е защо?
отговор Сигнализирай
42

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
neznam ATAKA ILI KOITO DA E HTE NI OPRAVLIAVA PO DOBRE DAJE I EDNO KUCHE OT KOMUNISTITE KRADLIVI.EDINSTVENO DA VDIGAT CENI I DA KRADAT ZA DRUGI NEGI E.E
отговор Сигнализирай
41
стоянов
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Г-н Сидеров,защо искате Русия да бъде приета в ЕС?Не намирам логичен довод за това ,след като така "нахъсано"плюете БСП?ТЕ НИ СПРЯХА ГАЗА!РУСИЯ!НЕ УКРАЙНА!
отговор Сигнализирай
40
атакист
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
само едно въпросче към СИДЕРОВ:защо сина му е зам.председател на атака,а снаха му ковчежник на атака?ЯВНО СИРАКОВ БЕШЕ ПРАВ-АТАКА СЕ ОПРОСТАЧИ!БИХ ДОБАВИЛ ИЗПЕДЕРАСТЯ,НАРКОМАНИЗИРА И ПРОДАДЕ ПРИНЦИПИТЕ СИ!
отговор Сигнализирай
39
атакист
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
само едно въпросче към СИДЕРОВ:защо сина му е зам.председател на атака,а снаха му ковчежник на атака?ЯВНО СИРАКОВ БЕШЕ ПРАВ-АТАКА СЕ ОПРОСТАЧИ!БИХ ДОБАВИЛ ИЗПЕДЕРАСТЯ,НАРКОМАНИЗИРА И ПРОДАДЕ ПРИНЦИПИТЕ СИ!
отговор Сигнализирай
Новини