BGONAIR Live

Борисов: От Изток спряха газа, от Запад - парите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
cv
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
СМЕНИ СИ БЪРЗО СЪВЕТНИЦИТЕ...ЗАКОНА ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВА..., НО..., МИТИНГА БЕ РАЗПРЪСНАТ С АРГУМЕНТА ЗА БОМБА..., А НЕ ЗА ХУЛИГАНСКИТЕ ПРОЯВИ НА 30-40 ПЛАТЕНИ ПРОВОКАТОРИ...!!!Пряка първоночална вина, за опорочаването на мирния протест имате Вие, Председателя на Соф.Общ. Съвет(СОС) и ТИ кмете.Закона за митингите гласи:..." ...Чл. 9. (1) Организаторите на събранието или митинга вземат необходимите мерки за осигуряване на реда при провеждането му. (2) Председателят на изпълнителния комитет на общинския народен съвет, съответно кметът, съдействува за нормалното протичане на събранието или митинга..."Иначе казано - КОГАТО ОРГАНИЗАТАРИТЕ ЗАЯВЯТ, ЧЕ НЕ МОГАТ ДА ОСИГУРЯТ ОХРАНА, тя се осигурява от Кмета, чрез заявка за охрана до съответното - Управление на МВР...!!!ЗАЩО НЯМАШЕ ПОЛИЦАЙ ОХРАНЯВАЩИ МИТИНГА, със зелени ленти на ръката, както предложи шефа на Столичното МВР...(ОТГОВОРЕТЕ СИ САМИ)??? Които да отстранят от зоната на митинга:..."...Чл. 6. (1) В събрания, митинги и манифестации не могат да участвуват граждани, които: 1. носят оръжие или други специално предназначени или приспособени предмети, които може да се използуват против живота и здравето на хората или за причиняване на материални щети; 2. са в очевидно пияно състояние; 3. са маскирани с цел да се затрудни тяхното разпознаване...."НАЙ-СИГУРНОТО ДАКАЗАТЕЛСТВО, ЧЕ МОЩЕН ВЛАСТИМАЩ СТОИ ЗАД ПРОВОКАЦИЙТЕ НА ПЛАТЕНИТЕ ПРОВОКАТОРИ БЕ...,РАЗГОНВАНЕТО на митингуващите, което е АБСОЛЮТНО НЕЗАКОННО, защото митинга може да бъде прекратен САМО ОТ организаторите му и то СЛЕД МОТИВИРАНО И ПИСМЕННО РЕШЕНИЕ НА КМЕТА или Председателя на СОС...ЗАТОВА...,Към полицейския началник заповядал разпръскването на митинга и побоя на митингуващите (въпреки, че е изпълнявал чужда заповед, а Вие помислете кой може да му заповядва), БЕЗ ПРЕДИ ТОВА ОРГАНИЗАТАРИТЕ ДА СА ОБЯВИЛИ КРАЯ МУ, следва да се приложи НАКАЗАТЕЛНИЯ КОДЕКС:..."...Чл. 174а. (1) Който с насилие, измама, заплашване или по друг незаконен начин разтури или попречи да се проведе събрание, митинг или манифестация, допустими по Закона за събранията, митингите или манифестациите, се наказва с лишаване от свобода до две години..."ОТДЕЛНО ОТ ТОВА ЗА ЗДРАВЕТО И ЖИВОТО НА ЗАДЪРЖАНИТЕ, ОТГОВОРНОСТ НОСЯТ СЪОТВЕТНИТЕ ПОЛИЦЕСКИ НАЧАЛНИЦИ НА РПУ...!ОРГАНИЗАТАРИТЕ НА МИТИНГА СЛЕДВА ВЕДНАГА ДА УВЕДОМЯТ ПРОКУРАТУРАТА..., а вие тактично да замълчите и ще го приема като осъзната вина...
отговор Сигнализирай
69
nekorumpiran
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Защо му викат правосъдие ? - Защото съдят правия !Някой да е чул да са осъдили някого за кражба на десетки и стотици милиони левове у нас ?- Не, няма и да чуем !Някой да е чул да са осъдили корумпиран съдия у нас ?- Не !Ще дам една математическа задача на т. нар. министър на правосъдието : Ако приемем, че у нас има 2000 съдии, то да се пресметне : а/ безусловната вероятност да няма нито един корумпиран съдия у нас ; б/ условната вероятност да няма нито един корумпиран съдия у нас.П.С. Ако т. нар. министър на правосъдието се затрудни в решаването на тази задача, то нека се консултира с онзи по-предишен министър на правосъдието, който през 2005 г. се хвалеше с писането на нов НПК, където /не/случайно беше пропуснат текст, в който да се казва, че ПРАНЕТО НА ПАРИ е престъпление у нас !
отговор Сигнализирай
68
Misho
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
I vyzduha da vi sprat, pak shte si izberete komunjagite.Svestnite hora taka ili inache veche ne sa v tazi komunisticheska kochina,ili po-tochno-kenef.
отговор Сигнализирай
67

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
БОЙКО ГО Е ЯД,ЧЕ *** МУ СПРЯХА КРАЖБИТЕ И ДАЛАВЕРИТЕ,СЕКНАХА ПАРИТЕ ОТ ЕС.ТУКА В БУРГАС КМЕТЧЕТО ВЪРТИ ДАЛАВЕРИ НА КИЛОГРАМ,ДОРИ УРЕДИ ДЖАМИЯ ДА СЕ СТРОИ. НА БОЙКО ОСТАВИХА КОКАЛИТЕ,*** ОГЛОЗГАХА МЕСОТО.БОЙКО Е ***,ДРУЖКА НА ТАТО.ГЛАСУВАЙТЕ ЗА АТАКА, БОЙКО ЩЕ ВИ ИЗЛЪЖЕ.
отговор Сигнализирай
66

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
sme6ko, ot kude 6te doide druga gaz:))))))))))
отговор Сигнализирай
65
Юли
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
По-добре да не ходи,че кой знае после какво ще измъдри пак!Имаше една приказка,че ако ставаше с гледане,кучетата щяха да са касапи,та и за него е същото! Едно е до искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш! Каквито и да ги приказва, все нещо ще му пречи на него,все някой ще е против него и все няма да му стават работите! Истината е ,че да се управлява Държава не е проста работа и не е за прости хора! Приказката за свинарят Иванко, който станал Цар не ми се ще да се повтаря,все пак 21 век сме вече.Не вярвам уменията на човек, учил да гаси пожари и да охранява други хора,да му свършат работа в управлението на Държавата! Колкото и в момента управлява,толкова ще управлява и после! Тоест,еднакво неефективно,въпреки ефектите и пушилките в пресата!Ама...какъвто народа,такива и управниците му! То нали управниците от същия този народ идват...
отговор Сигнализирай
64
nekorumpiran
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
' Участващите в демонстрацията почитат паметта на починалия в столичното IV-то РПУ Методи Маринов. С минута мълчание и падане на колене протестиращите пред парламента вчера почетоха паметта на починалия в IV РПУ Методи Маринов. От ДСБ твърдят, че 60-годишният мъж е бил арестуван по време на сблъсъците пред Народното събрание в сряда и е носел стикер "Серго, върви си". Според МВР обаче той е задържан заради измами с коли. Междувременно кметът на район Лозенец Прошко Прошков призова останалите арестувани на 14 януари в IV РПУ да дават информация за смъртта на Маринов на телефони 02/8655059 и 0884482288. Сред тях бил и университетски преподавател, който полицаите държали над час, седнал на снега. Съпругата му разказа от трибуната на митинга как мъжът й бил принуждаван да подпише декларация, че няма да участва повече в демонстрации. Студент показа медидинското си за побой при ареста и призова всички потърпевши да събират снимки и записи, за да бъде съдена България в Европейския съд по правата на човека заради полицейското насилие. По този повод протестиращите поискаха и оставката на вътрешния министър Михаил Миков. По-късно пред bTV премиерът Сергей Станишев обаче заяви, че Миков ще остане на поста си. Министър-председателят обаче очаквал от МВР и прокуратурата да кажат кой е плащал на ултраси и крайни групировки, за да предизвикат сблъсъците с полицията. На четвъртото си излизане пред парламента студентите призоваха и своите преподаватели да ги подкрепят. Само един обаче се отзова, като говори, скрит зад маска. Недоволните от управлението се разбраха да не протестират утре и във вторник пред парламента, за да събират сили за голям протест в сряда. Нека тогава да бъде последният работен ден на Народното събрание, каза Борислав, брат на починалия след побой в Студентския град Стоян Балтов. Днес младежите ще се съберат пред парламента в 15 ч, но за да хвърлят четен брой цветя. '
отговор Сигнализирай
63
valeri
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Много добре , че от Запад спряха еврата че щяха да отидат в джобовете на апапите от БСП и ДПС.Но с Русия трябва да сме дружки защото цялата ни икономика зависи от тях.За момента това е положението..........А за напред ще видим , като всласта попадне в ръцете на хората които отдавна не ходят на лекции.
отговор Сигнализирай
62

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
здравейте БСП-ДПС-GERB сампатизанти.TE SA EDNO CIALO BE ***
отговор Сигнализирай
61

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Новини