BGONAIR Live

Борисов: От Изток спряха газа, от Запад - парите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не бързай,чедо...не бързай !!! Нека първо да видим какви още ще ги забъркат управниците ни ! То,без друго,и изборите ще са фалшименто...!!!
отговор Сигнализирай
79
sasho
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Мутрите изиграха студентите !!
отговор Сигнализирай
78
bobo
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Елеменарен въпрос умници, за кого да гласувам?Аз съм на 18 години
отговор Сигнализирай
77

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Po stoinosten i razviva6t se politik prez poslenata godina ot Siderov nqma.Mislq dori 4e vsqka negova kra4ka e stra6no na mqstoto si i s svoqta posledovatelnost moje da vzeme mnozinstvo za samostoqtelno pravitelstvo.Pove4eto hora sneha doverieto ot Borisov za6toto izcepkite mu i infantilnoto mu povedenie nqmat po4iven den.Za Siderov 6te glasuvam.
отговор Сигнализирай
76
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
КАТО СЕ ОБЪРНЕЛА КОЛАТА - ПЪТИЩА МНОООГО....!Да се смее ли човек,да плаче ли.....Направихме си в НЕТ-а събрание,обединихме се около каузата за свалянето на правителството,използвахме една и съща дата със студенти,животновъди, майки и т.н.,а като стигнахме пред Парламента,оказа се,че искаме да ги свалим от власт,ама не съвсем;че сме готови да защитим бъдещето на децата си,ама не съвсем;че не искаме да ни управляват мутри,ама не съвсем;че искаме съд и присъда над продажниците народни,ама не съвсем;че във виртуалното пространство сме смели и готови на подвизи,а пред палките - не съвсем;...и т.н. и т.н...Българи сме,ама не съвсем !!!! Когато на 14-ти младежи показаха ясно какъв е начина за борба срещу правителство,което е доказало своята некадърност и корумпираност и което не желае да сдаде властта си доброволно,ние,вместо да ги подкрепим и да ги защитим,какво направихме ?! -Изоставихме ги в ръцете на полицията ! Когато взеха по платените и зависими ТВ да ти наричат с обидни епитети - ние си мълчахме(а някои дори припяваха) ! Когато по същите тези ТВ словоблудстваха нашите диктатори,че протеста,видите ли,бил"опорочен"от ***,ние пак си мълчахме(сякаш думите революция и свобода са мръсни думи) ! Когато депутати и министри лицемерно подканяха от трибуната на Нар.събрание "организаторите на протеста"да поемели отговорност(когато на нас и на тях им беше ясно,че такива няма,защото той се зароди спонтанно,от народния гняв),ние пак си мълчахме и гледахме как водачите на студентите ги предадоха,как млекопроизводителите бяха залъгани с голи обещания,как т.нар."опозиция" взе нещата в свои ръце(и вместо камъни и дървье,баламурниците хвърлят цветя-за смях на гаргите) ! Мълчим ли си,мълчим...Дори мълчаливо подкрепихме и довчерашните си биячи !...Е,днес поне не ни биха, като се изрепчихме на ЕС ! Все пак, Ковачки и другите около него,може и да са част от мафията,ама са си наши,а Европата кой я познава....! И братушките са си наши - нищо,че ни спряха газта без да ги е еня за нас...пак са ни братушки ! И изобщо,що ли дирим на площада !?.. Аз викам да си пуснем на компа по един филм........
отговор Сигнализирай
75
komisarq
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
1. Симпатизант, а не сампатизант (от симпатия);2. Г-н Борисов явно не е виновен за нищо случващо се в тази държава (въпреки, че половината градове в България се управляват от кметове ЧЛЕНУВАЩИ в ГЕРБ), той е виновен само за това че винаги е в заблуда (явно по рождение);3. Интересно е как говори за отговорност, като той пръв трябва да понесе такава (погледнете предизборните обещания за София, защо е НЕФОРМАЛЕН ЛИДЕР и т.н.);5. Всеки има право на мнение и *** също.
отговор Сигнализирай
74

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Бойко и неговия прислужник т.е.с шеф на ГЕРБ на всяка цена искат да си поглозгат кокал. За това става реч а не за някаква грижа за България. Мутра и грижа за хората - абсурд.
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
65 аз знам още една приказка"Приказва ,колкото да не заспи",или нищо не казва.15-забрави черния хайвер!
отговор Сигнализирай
72
niki
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
chuh che bliko shtyal da izdava dvoino DVD kopilaciya s opravdaniyata mu.
отговор Сигнализирай
71

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не мога да разбера по какво си личи ,че ГЕРБ е опозиционна партия
отговор Сигнализирай
Новини