IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Проф. Христова: Вирусолози и имунолози ще предложим затягане на мерките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

312
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Колко процента са ваксинираните лекари бе , лелчееее ... Продължавайте в същия дух и народа ще предложи на ви се затегне примката около врата ;)
отговор Сигнализирай
311
Котка
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
До tyuИма такова нещо, но малко се говори за него. С половин уста се споменава за някакъв магнитен отпечатък, каквото и да значи това. Факт - летищните скенери засичат "ваксината". Само нея - ваксините за други болести -не.
отговор Сигнализирай
310
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До МарияБраво!
отговор Сигнализирай
309
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Ще проверявате за маски в градския транспорт?! Невероятно!
отговор Сигнализирай
308
Много е Просто
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 23
Просто антиваксерите да ходят в общината, да кажат "дайте ми сертификат за слабоумие" от там да им дадат сертификат и да им дадат прозорец от 5 до 7 сутринта, в който да пазаруват и да обикалят свободно - като в затвора. 2 часа на плаца - през другото време домашен арест и ако се хване някой навън - да се пребива за назидание.
отговор Сигнализирай
307
До Мария и Евала!
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
Ти много се вживяваш бе братле. Пишеш си коментар и веднага след това си го хвалиш. *** напиши се Мария Магдалена за повече драматизъм.
отговор Сигнализирай
306
До Мария 341
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Ама яко си се напушила. Жал ми е за теб. Поне за малко слезтена земята и спрете с жалките си конспирации, 5G-та, ще се лепят стотинки и друго тъпотии. Единственото срещо което трябва да се опълчим е масовата тъпотия в народа.
отговор Сигнализирай
305
Тралала
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Тези със сертификатите също са потенциални носители на вируса
отговор Сигнализирай
304
Евала!
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
До Мария - Ето това са думи на една смела майка! БРАВО!
отговор Сигнализирай
303
Мария
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 4
Трябва да отстояваме себе си , своето бъдеще , нашите деца .Смелост, хора ! Фармацевтичните компании и медицината по върховете са корумпирани. Политиците най - много. Това е война. Всички , които обичат земята , нашият дом, трябва да противостоят на тези самозабравили се хора. Води се борба за нашите души, за душите на децата ни. Трябва решителен отпор и обединение. Всеки ще бъде засегнат, ще бъде притискан да се ваксинира. Изборът е в нашите умове и души.
отговор Сигнализирай
Новини