IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Вече няма да се иска писмено съгласие за поставяне на ваксина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

73
Австрия
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
от понеделник въвежда пълен локдаун за всички и след това задължителна ваксина, скоро и при нас
отговор Сигнализирай
72
Кокорко и Кикорко
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
30 години Стигат, Стигат, Машините са Наши, Наши!
отговор Сигнализирай
71
Мъдуран
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ейй, зима е и па Кунчо диша със шнорхел)
отговор Сигнализирай
70
До 70
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ок, тpoл - зoмби
отговор Сигнализирай
69
Интернет Конспиратор
преди 3 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
Изненадани има ли, че след като ще има Правителство, което Стадото Офчъици не могат на пипнат 4-ри години, вече се Взимат Подготвителните Стъпки за Задължителна Ваксинация?! Това е Обещана но Господарите в Замяна на Спечелени избори!!
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Значи Кацаров поема отговорност, правилно ли съм разбрал? И ще може да бъде съден?
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
НЯМА да се ваксинирам, зомбита поглед такъв!
отговор Сигнализирай
66
До Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
ДПС не бяха "гнусни" когато подкрепиха Рундьо заедно с червените бабички, а сега изведнъж станаха ... гнусни се част от пациентите на фигуранта и Хунтата му които ползват форума за отходните си нужди ... !!!
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 30
Драги антиваксъри,ако Фарма и световния елит както обичате да ги наричате,решат да ви убият или да ви вземат парите,ще го направят за един месец.Тоест ,ще ви пуснат вирус далеч по-коварен от К19 ,който ще ви изпогъта от раз,а вие ще се биете за ред за ваксина.Ако те решат нещо,не се съмнявайте,че ще си го вземат.Кво ! Не могат да измислят нещо унищожително ли !Хахахаха.Наивници такива !
отговор Сигнализирай
64
ъъъ
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Еми не помните ли, че неотдавна наши най-лични евродепутати помолиха ЕК за помощ във връзка със забоксувалата ваксиационна кампания у нас. Е, пратиха ни - днес я гледахме по БНТ, веднага след балотажа ще започнем да берем и плодовете от братската помощ.
отговор Сигнализирай
Новини