IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Акад. Петрунов: Ще трябва всяка година да се разработва нова ваксина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

212
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Петрунов вземи се пенсионирай, че бълваш тъпотии.
отговор Сигнализирай
211
ПАРТИЗАНИН
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Не всеки иска да прилича на игленик, с 1.2.3 или Х игли.
отговор Сигнализирай
210
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
ами то това е грип бе , как мутира грипа всяка година бълват нови щампове , ще отслабнепреболедуването е най -сигурния имунитет
отговор Сигнализирай
209
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
208
Ха!!!!!
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Те една ваксина още не са разработили, Петрунов иска всяка година да разработвали?Или нарича всеки бъркоч, "ваксина"?
отговор Сигнализирай
207
Мирон Сабята
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
то и на тато син му беше академик. айде, легайте си. бан, юнеско, уницеф , сзо и оон требва да се закрият.
отговор Сигнализирай
206
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Грипната ваксина също се прави всяка година и се прави магически преди да се е появил вируса. За неразбралите обяснявам. Първо разработват вируса, после ваксината, след това пускат вируса и така печелят пари от ваксината, Същата схема е и с коронавируса сега и вариантите.
отговор Сигнализирай
205
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Петрунов, каза накрая, че ние българите не вярваме и приемаме всичко под съмнение. Този път си прав, академико. Знаеш ли откъде идва това ментално състояние? Идва от непрекъснатото разминаване между държавна пропаганда и реалност. Хората бяха облъчвани в продължение на 45 години с пропаганда, а реалността беше друга. Така че не са виновни хората, а точно тези, които ръководиха кампанията, и продължиха с пропагандния рефлекс: "Ще видят те като дойдат камионите с труповете!". Как ти звучи?
отговор Сигнализирай
204
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Тоя ДС дъртaк станал академик, а не прави разлика м/у ваксинация и имунизация...... тия ваксини не имунизират, даже последната опорка преди да рухне беше, че пазели само от тежко протичане, т.е. имунизирани няма, вируса се разнася
отговор Сигнализирай
203
До 220.
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Това не са ти зарове, където всяко число има еднакъв шанс за попадение и при огромно количество опити числата се изравняват. Това са особен вид зарове, при които някои числа (на ваксинирани) се падат по-рядко от другите (на неваксинирани). Използвам материали от изпитания на ваксините на самите производители - плацебо групи, неплацебо групи и така нататък. Така че много добре смятам. Тук не говорим за хазарт.
отговор Сигнализирай
Новини