IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Д-р Кателиева: Лекарите свършват, няма как да са само лекари в линейките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
А защо само медиците искате да останат тук,защото Вие така сте решили?Всички специланости са така.И да остане някой тук за да ти слугува тук за 1000 лв.И да го обиждаш и биеш ли?Не е фашистко и нацистко,а направо тоталитарно.Никой не трябва да се задължава да остане тук.Направете заплатите по над 3500 лв.за малди лекари в спешна медицина и никой юяма да ходи никъде.Един медик завършва и работи на 1000лв. А един на 18 години.,завършил гимназия в магазин започва с 1600лв.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До лекарите не са ви роби - да, не са. Но лошото е, че тук учат и се махат. Ние да не сме богати, та да спонсорираме по този начин богатите? След като ги вземат, да има някакви компенсации за това от страна на богатите. За ваше сведение аз ги уважавам и никога не ги плюя за разлика от мнозина, защото съм наясно с неблагодарния им труд, с това, че не всичко е лечимо, че хората са с претенции до небето, а често и осигуровки нямат и тъй до безкрайност.
отговор Сигнализирай
5
До 1
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Комунизмът си отиде преди повече от 30 години. Всеки си търси възможно най-добро място за реализация, да предложат стартово 4000 лв и място за специализация и никой няма да бяга в чужбина.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Тя тази е луда, винаги чертае някакви страшни катаклизми .справка - началото на ковид кризата 2019
отговор Сигнализирай
3
Totenkopf
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Tелемедецина, смях, хеликоптерите ще оправят пробойните ахахах
отговор Сигнализирай
2
Ex Dok
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
1
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 16
Как няма да свършат, завършват 1000 студента на година медицина и 600 заминават за чужбина, а ние сме им платили обучението по 10 000 на година. Може и да не съм права, но трябва или да ги върнат тези пари или да са длъжни поне 7 години заработят в България, но в добри условия и високи заплати.
отговор Сигнализирай
Новини